Orzeł Polska Ogórki Konserwowe

Orzeł Polska
52Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
Orzeł Polska Ogórki KonserwoweOrzeł Polska Ogórki Konserwowe
masa netto

masa netto

830 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

13,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800097

5903728800097

Cena: 11,00 zł

11.00 PLN 2027-06-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ogórki Konserwowe firmy Orzeł Polska?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ogórki Konserwowe marki Orzeł Polska:

Ogórki 54%, woda, ocet, cukier, marchew, chrzan, czosnek, koper, czarny pieprz, gorczyca.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ogórki Konserwowe firmy Orzeł Polska. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Orzeł Polska Ogórki Konserwowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 300 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    Cena: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Provitus konserwowe ogórki hot Provitus konserwowe ogórki hot
    chili 640 g
    16,42zł/kg

    Cena: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-08-31
    Bio Food Ogórki kiszone Bio Food Ogórki kiszone
    bezglutenowe BIO 760 g
    23,53zł/kg

    Cena: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-09-19
    Hektor Ogórki konserwowe Hektor Ogórki konserwowe
    kaszubskie 900 g
    11,10zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-10-30
    Provitus Ogórki konserwowe Provitus Ogórki konserwowe
    kaszubskie 640 g
    17,17zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Provitus ogórki konserwowe Provitus ogórki konserwowe
    czosnkowe 640 g
    15,94zł/kg

    Cena: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-07-30
    Runoland ogórki konserwowe Runoland ogórki konserwowe
    kartuskie BIO 670 g
    20,13zł/kg

    Cena: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-08-30
    Charsznickie ogórki kiszone Charsznickie ogórki kiszone
    bez konserwantów 1.4 kg
    9,56zł/kg

    Cena: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    Data przyd. 2026-11-30

    inne produkty marki Orzeł Polska

    Poznaj produkty marki Orzeł Polska - w aktualnej ofercie mamy 26 produktów Orzeł Polska.

    Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
    Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Cena: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2028-06-30
    Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
    750 g
    17,32zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
    Kaszubskie 680 g
    17,34zł/kg

    Cena: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-07-30
    Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
    Plastry 680 g
    16,43zł/kg

    Cena: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-08-31
    Orzeł Polska Ogórki konserwowe Orzeł Polska Ogórki konserwowe
    Z papryką chili 670 g
    17,58zł/kg

    Cena: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-03-30
    Orzeł Polska Ogórki konserwowe z Orzeł Polska Ogórki konserwowe z
    czosnkiem 680 g
    17,34zł/kg

    Cena: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-03-30
    Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
    800 g
    16,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-07-07
    Orzeł Polska Żurek Staropolski Orzeł Polska Żurek Staropolski
    Kiszony 500 ml
    10,78zł/l

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-01-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5