PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak

Polsilver
52PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak
Maszynka do golenia z podwójnym ostrzem
PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupakPolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak
masa netto

masa netto

2 szt.

pojemność

cena za sztukę

4,00 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901464411294

5901464411294

Cena: 7,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak marki Polsilver?

Producent marki Polsilver opisuje PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak tak:

Maszynka do golenia z podwójnym ostrzem
Marka:Polsilver
Rodzaj opakowania:Papier / plastik
Adres producenta:Dystrybutor:
Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa
Adres zwrotny:Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa

Jakie recenzje zebrał produkt PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak marki Polsilver? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii golenie i depilacja

    Wyrób firmy Polsilver o nazwie PolSilver 2 Jednorazowe maszynki do golenia dwupak został przypisany do kategorii golenie i depilacja. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Donegal pęseta skośna Donegal pęseta skośna
    1 szt.

    Cena: 8,53 zł

    PLN
    1
    3
    Polsilver maszynki do golenia Polsilver maszynki do golenia
    Lider Krem do golenia Lider Krem do golenia
    Data przydatności
    2028-05-30
    Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Yego Krem do golenia
    65 ml
    68,92zł/l

    Cena: 4,48 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Yego żel do golenia
    Data przydatności
    2028-07-30
    Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Yego balsam po goleniu
    kojąco-nawadniający górski pieprz 80 ml
    120,13zł/l

    Cena: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    Data przydatności
    2028-03-30
    Donegal pędzel do golenia czerwony Donegal pędzel do golenia czerwony
    długość 10 cm 1 szt.

    Cena: 7,46 zł

    PLN
    1
    3
    Gillette Blue3 Plus Comfort Gillette Blue3 Plus Comfort
    jednorazowa maszynka do golenia dla mężczyzn 1 szt.

    Cena: 15,84 zł

    PLN
    1
    14
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5