Plantujemy! Hummus

Łosoś Ustka
Plantujemy! HummusPlantujemy! Hummus
masa netto

masa netto

90 g

pojemność

cena za kilogram

37,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069005645

5901069005645

Cena: 3,37 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
3.37 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Plantujemy! Hummus marki Łosoś Ustka?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Plantujemy! Hummus? Sprawdź listę składników:

woda, 26% ciecierzyca gotowana (ciecierzyca woda), olej roślinny (rzepakowy *A lub słonecznikowy *B – patrz nadruk przy numerze partii), pasta sezamowa tahini, cebula, cukier, ocet spirytusowy, sól, czosnek suszony mielony, kmin rzymski mielony, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 905 kJ / 219 kcal Tłuszcz – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 18 g 1,8 g Węglowodany – w tym cukry 7,2 g 3,2 g Białko 4,8 g Sól 1,1 g


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Plantujemy! Hummus w sklepie dodomku.pl należy do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 293 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Plantujemy! Pasta z ciecierzycy BBQ Plantujemy! Pasta z ciecierzycy BBQ
Data przydatności
2027-12-31
Plantujemy! Pasta z czerwonej Plantujemy! Pasta z czerwonej
Data przydatności
2028-06-30
Plantujemy! Pasta z marchewki Plantujemy! Pasta z marchewki
Data przydatności
2027-11-30
Bonduelle Groszek konserwowy Bonduelle Groszek konserwowy
Tradycyjny 400 g
11,68zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-06-30
Pudliszki kukurydza konserwowa Pudliszki kukurydza konserwowa
400 g
15,73zł/kg

Cena: 6,29 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-08-21
Dawtona buraczki wiórki Dawtona buraczki wiórki
510 g
11,51zł/kg

Cena: 5,87 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-17
Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Łosoś Ustka

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Łosoś Ustka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30
Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
w oleju 170 g
39,53zł/kg

Cena: 6,72 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2029-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5