Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO

Bio Planet

Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami, nadaje potrawom wyjątkowy smak.

Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIOBio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-31

pojemność

cena za kilogram

56,64 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814666390

5907814666390

Cena: 14,16 zł

14.16 PLN 2027-01-31 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO firmy Bio Planet.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Bio Planet:

ekologiczna mąka kasztanowa 100 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1540 kJ/365 kcal
Tłuszcz 3,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g
Węglowodany 72 g
w tym cukry 22 g
Błonnik 11 g
Białko 5,8 g
Sól 0,03 g


Producent marki Bio Planet opisuje Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO tak:

Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami, nadaje potrawom wyjątkowy smak.


Marka:

Bio Planet


inne produkty w kategorii mąka

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bio Planet Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO do kategorii mąka.

Bio Planet Mąka kasztanowa Bio Planet Mąka kasztanowa
bezglutenowa BIO 400 g
48,63zł/kg

Cena: 19,45 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
tortowa 1 kg

Cena: 3,70 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-04-30
Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
luksusowa 1 kg

Cena: 3,70 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
gdańska 1 kg

Cena: 3,70 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-02-28
Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2031-07-05
Kupiec mąka ziemniaczana Kupiec mąka ziemniaczana
Data przyd. 2029-10-30
Bio Planet Mąka pszenna razowa typ Bio Planet Mąka pszenna razowa typ
2000 BIO 1 kg

Cena: 10,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-27
Bio Planet Mąka żytnia razowa Bio Planet Mąka żytnia razowa
typ 2000 BIO 1 kg

Cena: 9,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-28

inne produkty marki Bio Planet

Firma Bio Planet prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 marca 2012 - aktualnie dostępnych jest 266 produktów marki Bio Planet.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5