Piątnica Masło wiejskie 83%

Piątnica
55
Bardzo dobre masełko Piątnica Masło wiejskie 83%
55
Doskonale swieze masloPiątnica Masło wiejskie 83%
55
Bez zastrzeżeń Piątnica Masło wiejskie 83%
55
Ok.Piątnica Masło wiejskie 83%
55
Ok
Piątnica Masło wiejskie 83%
55
smietankowy smakPiątnica Masło wiejskie 83%
511Piątnica Masło wiejskie 83%
Piątnica Masło wiejskie 83%Piątnica Masło wiejskie 83%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-13

pojemność

cena za kilogram

37,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901939030012

5901939030012

Cena: 7,49 zł

7.49 PLN 2026-12-13 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Masło firmy Piątnica.

Jak powstał produkt Masło firmy Piątnica - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Zawartość tłuszczu: 83 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna3097 kJ / 753 kcal
Tłuszcz83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone55 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,5 g
Białko0,8 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynbika wyłacznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Producent marki Piątnica opisuje Masło tak:

Piątnica
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Masło.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C i chronić przed światłem.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Masło firmy Piątnica? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Anna Tim , 2026-05-19 12:59:09Bardzo dobre masełko
  • Margherita Biernacka , 2026-05-10 23:17:51Doskonale swieze maslo
  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:28:25Bez zastrzeżeń
  • Marek , 2025-11-30 15:58:34Ok.
  • Marek , 2025-11-30 15:58:15Ok
  • 2017-01-26 16:50:14smietankowy smak



inne produkty w kategorii masło

Piątnica Masło wiejskie 83% w sklepie dodomku.pl należy do kategorii masło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 31 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Jagr masło extra z Warlubia Jagr masło extra z Warlubia
200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-08
Łaciate Masło 83% tł. Łaciate Masło 83% tł.
200 g
37,15zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2026-11-24
Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
irlandzkie 200 g
56,10zł/kg

Cena: 11,22 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2026-12-22
Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
irlandzkie solone 200 g
56,10zł/kg

Cena: 11,22 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2026-12-22
Rolmlecz Masło ekstra wiejskie 83% Rolmlecz Masło ekstra wiejskie 83%
200 g
37,45zł/kg

Cena: 7,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-31
Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki Dziugas Masło ze słodkiej śmietanki
82% tłuszczu 200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-11-13

inne produkty marki Piątnica

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Piątnica? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Piątnica serek wiejski Piątnica serek wiejski
200 g
21,95zł/kg

Cena: 4,39 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2026-10-13
Piątnica serek wiejski Piątnica serek wiejski
ze szczypiorkiem 150 g
24,93zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-12
P R Z E C E N A -10%
Piątnica serek wiejski lekki Piątnica serek wiejski lekki
150 g
22,13zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-07
Piątnica śmietana do zup 18% Piątnica śmietana do zup 18%
200 ml
19,30zł/l

Cena: 3,86 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-21
Piątnica Śmietanka gęsta do Piątnica Śmietanka gęsta do
deserów 36% tłuszczu 200 ml
29,95zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-09
Piątnica Mascarpone serek Piątnica Mascarpone serek
250 g
42,80zł/kg

Cena: 10,70 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-26
Piątnica twaróg wiejski tłusty Piątnica twaróg wiejski tłusty
8% tł. 250 g
24,92zł/kg

Cena: 6,23 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2026-10-21
Piątnica twaróg wiejski półtłusty Piątnica twaróg wiejski półtłusty
4% tł. 250 g
24,92zł/kg

Cena: 6,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2026-10-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5