Pamapol konserwy mięsne z szynką wieprzową

Pamapol
Pamapol konserwy mięsne z szynką wieprzowąPamapol konserwy mięsne z szynką wieprzową
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

28,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901874906656

5901874906656

Cena: 8,69 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.69 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, grubo rozdrobniona, sterylizowana marki Pamapol?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, grubo rozdrobniona, sterylizowana marki Pamapol:

mięso wieprzowe 73 % (w tym szynka wieprzowa 30 %), woda, sól, stabilizatory: difosforany, trifosforany, polifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, białko wieprzowe kolagenowe, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, maltodekstryna, glukoza, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, aromaty (zawierają seler), białka mleka (łącznie z laktozą), hydrolizowane białko sojowe, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna752 kJ / 181 kcal
Tłuszcz14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,6 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,7 g
Białko13 g
Sól2,2 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Pamapol opisuje Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, grubo rozdrobniona, sterylizowana tak:

Pamapol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, grubo rozdrobniona, sterylizowana.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Podawać na zimno.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii konserwy mięsne

Wyrób firmy Pamapol o nazwie Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, grubo rozdrobniona, sterylizowana został przypisany do kategorii konserwy mięsne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
300 g
31,10zł/kg

Cena: 9,33 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-06-12
Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
300 g
31,07zł/kg

Cena: 9,32 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-05-26
Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
własnym 300 g
37,97zł/kg

Cena: 11,39 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-07-28
Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
wieprzowa 300 g
30,97zł/kg

Cena: 9,29 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2028-03-27
Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
300 g
36,13zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-05-18
Krakus Boczek wieprzowy Krakus Boczek wieprzowy
300 g
30,97zł/kg

Cena: 9,29 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-09
Krakus Turystyczna luksusowa Krakus Turystyczna luksusowa
300 g
31,10zł/kg

Cena: 9,33 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-16

inne produkty marki Pamapol

Poznaj produkty marki Pamapol - w aktualnej ofercie mamy 14 produktów Pamapol.

Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
46
Data przyd. 2027-03-18
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-22
Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
Data przyd. 2028-06-30
Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
Data przyd. 2027-03-03
Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
500 g
22,42zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5