Pamapol konserwy mięsne wołowina w sosie własnym

Pamapol
55
Godna polecenia, wołowina w sosie własnym, ogórek i coś do popicia...Można biesiadowaćPamapol konserwy mięsne wołowina w sosie własnym
33Pamapol konserwy mięsne wołowina w sosie własnym
Pamapol konserwy mięsne wołowina w sosie własnymPamapol konserwy mięsne wołowina w sosie własnym
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

26,30 zł / kg

ocena

ranking

3.3/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501011366

5907501011366

Cena: 7,89 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.89 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Konserwa wołowa z surowcem wieprzowym, średnio rozdrobniona z białkiem mleka, sterylizowana marki Pamapol?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Konserwa wołowa z surowcem wieprzowym, średnio rozdrobniona z białkiem mleka, sterylizowana marki Pamapol:

mięso wołowe 65%, woda, skórki wieprzowe 10%, błonnik roślinny, sól, skrobia modyfikowana, białka sojowe, białka mleka, stabilizatory: difosforany, trifosforany, polifosforany, przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, cebula suszona, pieprz czarny, papryka słodka, majeranek, imbir 0,05%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 768 kJ/ 183 kcal
Tłuszcz 14 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone 5,9 g
Węglowodany <0,5 g
W tym cukry <0,5 g
Białko 14 g
Sól 1,7 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Soja : Zawiera

Producent marki Pamapol opisuje Konserwa wołowa z surowcem wieprzowym, średnio rozdrobniona z białkiem mleka, sterylizowana tak:

bycza porcja energii, bez MOM mięsa oddzielonego mechanicznie
Marka:Pamapol
O marce:Pamapol
Smak w domowej cenie!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Konserwa wołowa z surowcem wieprzowym, średnio rozdrobniona z białkiem mleka, sterylizowana.
Pozostałe informacje:Konserwa sterylizowana.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Podawać na zimno z dodatkiem pieczywa.
Przepisy:Jak najlepiej serwować nasze konserwy?
Inspiracji szukaj na:
Rodzaj opakowania:Puszka konserwowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Pamapol S.A.
ul. Wieluńska 2
97-438 Rusiec
Adres zwrotny:Pamapol S.A.
ul. Wieluńska 2
97-438 Rusiec

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Konserwa wołowa z surowcem wieprzowym, średnio rozdrobniona z białkiem mleka, sterylizowana firmy Pamapol? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Piotr K. , 2015-11-20 10:31:08Godna polecenia, wołowina w sosie własnym, ogórek i coś do popicia...Można biesiadować



inne produkty w kategorii konserwy mięsne

Pamapol konserwy mięsne wołowina w sosie własnym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii konserwy mięsne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 70 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
300 g
31,10zł/kg

Cena: 9,33 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2028-06-12
Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
300 g
31,07zł/kg

Cena: 9,32 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-05-26
Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
własnym 300 g
37,97zł/kg

Cena: 11,39 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-07-28
Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
wieprzowa 300 g
30,97zł/kg

Cena: 9,29 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2028-03-27
Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
300 g
36,13zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-05-18
Krakus Boczek wieprzowy Krakus Boczek wieprzowy
300 g
30,97zł/kg

Cena: 9,29 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-09
Krakus Turystyczna luksusowa Krakus Turystyczna luksusowa
300 g
31,10zł/kg

Cena: 9,33 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2028-08-16

inne produkty marki Pamapol

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Pamapol, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
46
Data przyd. 2027-03-18
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10
Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
pomidorowym 500 g
16,68zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
60
Data przyd. 2029-01-10
Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
z boczkiem 500 g
16,66zł/kg

Cena: 8,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-01-22
Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
Data przyd. 2028-06-30
Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
Data przyd. 2027-03-03
Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
500 g
22,42zł/kg

Cena: 11,21 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5