Pamapol konserwy mięsne przysmak śniadaniowy

Pamapol
51Pamapol konserwy mięsne przysmak śniadaniowy
Pamapol konserwy mięsne przysmak śniadaniowyPamapol konserwy mięsne przysmak śniadaniowy
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

24,63 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002432

5907501002432

Cena: 7,39 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.39 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, średnio rozdrobniona, sterylizowana marki Pamapol?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Pamapol:

mięso wieprzowe 62 %, woda, skórki wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, stabilizatory: difosforany, trifosforany, polifosforany, sól, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, białko wieprzowe kolagenowe, maltodekstryna, glukoza, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, aromaty (zawierają seler), białka mleka (łącznie z laktozą), hydrolizowane białko sojowe, przedwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna911 kJ / 220 kcal
Tłuszcz19 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,5 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,7 g
Białko12 g
Sól1,9 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Pamapol opisuje Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, średnio rozdrobniona, sterylizowana tak:

Pamapol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, średnio rozdrobniona, sterylizowana.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Podawać na zimno.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, średnio rozdrobniona, sterylizowana firmy Pamapol? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii konserwy mięsne

    Produkt Konserwa wieprzowa z białkiem mleka, średnio rozdrobniona, sterylizowana firmy Pamapol znajduje się w kategorii konserwy mięsne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy mięsne:

    Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-06-12
    Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
    300 g
    31,07zł/kg

    Cena: 9,32 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2028-05-26
    Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
    własnym 300 g
    37,97zł/kg

    Cena: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-07-28
    Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
    wieprzowa 300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2028-03-27
    Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
    300 g
    36,13zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-05-18
    Krakus Boczek wieprzowy Krakus Boczek wieprzowy
    300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-09
    Krakus Turystyczna luksusowa Krakus Turystyczna luksusowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-16

    inne produkty marki Pamapol

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Pamapol? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
    100% GRATIS! 390 g
    12,05zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    46
    Data przyd. 2027-03-18
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    58
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10
    Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
    pomidorowym 500 g
    16,68zł/kg

    Cena: 8,34 zł

    PLN
    1
    60
    Data przyd. 2029-01-10
    Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
    z boczkiem 500 g
    16,66zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-22
    Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
    Data przyd. 2028-06-30
    Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
    Data przyd. 2027-03-03
    Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
    500 g
    22,42zł/kg

    Cena: 11,21 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2028-07-20
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5