Pamapol konserwy mięsne łopatka wieprzowa

Pamapol
31Pamapol konserwy mięsne łopatka wieprzowa
Pamapol konserwy mięsne łopatka wieprzowaPamapol konserwy mięsne łopatka wieprzowa
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

28,97 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501011359

5907501011359

Cena: 8,69 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.69 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Konserwa wieprzowa, średnio rozdrobniona, sterylizowana firmy Pamapol?

Jak powstał produkt Konserwa wieprzowa, średnio rozdrobniona, sterylizowana firmy Pamapol - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

mięso wieprzowe 77 % (w tym mięso z łopatki wieprzowej 35 %), woda, koncentrat białka sojowego, sól, pieprz biały, stabilizator: trifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, białko kolagenowe wieprzowe, substancja konserwująca: azotyn sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna859 kJ / 207 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,2 g
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Białko13 g
Sól2,0 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Pamapol opisuje Konserwa wieprzowa, średnio rozdrobniona, sterylizowana tak:

Pamapol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Konserwa wieprzowa, średnio rozdrobniona, sterylizowana.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Podawać na zimno.
Rodzaj opakowania:Puszka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Konserwa wieprzowa, średnio rozdrobniona, sterylizowana firmy Pamapol. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii konserwy mięsne

    Pamapol konserwy mięsne łopatka wieprzowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii konserwy mięsne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 70 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Krakus Golonka wieprzowa Krakus Golonka wieprzowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-06-12
    Krakus Gulasz angielski Krakus Gulasz angielski
    300 g
    31,07zł/kg

    Cena: 9,32 zł

    PLN
    1
    48
    Data przyd. 2028-05-26
    Krakus Wieprzowina w sosie Krakus Wieprzowina w sosie
    własnym 300 g
    37,97zł/kg

    Cena: 11,39 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-07-28
    Krakus Luksusowa mielonka Krakus Luksusowa mielonka
    wieprzowa 300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2028-03-27
    Krakus Łopatka wieprzowa Krakus Łopatka wieprzowa
    300 g
    36,13zł/kg

    Cena: 10,84 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-05-18
    Krakus Boczek wieprzowy Krakus Boczek wieprzowy
    300 g
    30,97zł/kg

    Cena: 9,29 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-10-09
    Krakus Turystyczna luksusowa Krakus Turystyczna luksusowa
    300 g
    31,10zł/kg

    Cena: 9,33 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-16

    inne produkty marki Pamapol

    Czy znasz już markę Pamapol? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Pamapol od 28 grudnia 2011.

    Pamapol Pasztet domowy z drobiem Pamapol Pasztet domowy z drobiem
    100% GRATIS! 390 g
    12,05zł/kg

    Cena: 4,70 zł

    PLN
    1
    46
    Data przyd. 2027-03-18
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    58
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10
    Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
    pomidorowym 500 g
    16,68zł/kg

    Cena: 8,34 zł

    PLN
    1
    60
    Data przyd. 2029-01-10
    Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
    z boczkiem 500 g
    16,66zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-22
    Pamapol Bigos domowy Pamapol Bigos domowy
    Data przyd. 2028-06-30
    Pamapol Pasztet domowy wieprzowy Pamapol Pasztet domowy wieprzowy
    Data przyd. 2027-03-03
    Pamapol Gulasz wieprzowy Pamapol Gulasz wieprzowy
    500 g
    22,42zł/kg

    Cena: 11,21 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2028-07-20
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5