Palmolive kremowy żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym

Palmolive Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Olive & Milk wzbogacony witaminą E, pozostawia uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Pięknie pachnący płyn do mycia ciała inspirowany naturą, aby rozkoszować zmysły.
Palmolive kremowy żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowymPalmolive kremowy żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

25,71 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8714789526478

8714789526478

Cena: 19,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
19.28 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu kremowy żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym firmy Palmolive?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Palmolive:

INGREDIENTS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ficus Carica Fruit Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Tocopherol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Producent marki Palmolive opisuje kremowy żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym tak:

Kremowy żel pod prysznic Palmolive Naturals Olive & Milk wzbogacony witaminą E, pozostawia uczucie miękkiej i odżywionej skóry. Pięknie pachnący płyn do mycia ciała inspirowany naturą, aby rozkoszować zmysły.
Cechy:Z witaminą E, dla pozostawienia uczucia miękkiej i odżywionej skóry, Świeży oliwkowy zapach z przyjemnymi, kremowymi, kwiatowymi nutami., Zawiera mleko roślinne, Nowa udoskonalona formuła, 95% składników pochodzenia naturalnego
Marka:Palmolive
Rodzaj opakowania:Butelka szklana
Adres producenta:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Adres zwrotny:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Palmolive kremowy żel pod prysznic z mleczkiem oliwkowym do kategorii kąpiel i pod prysznic.

Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Fa Men żel do ciała i włosów Fa Men żel do ciała i włosów
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Żel pod prysznic Magic Oil Fa Żel pod prysznic Magic Oil
Pink Jasmine 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5