Palmolive Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci

Palmolive Palmolive Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci posiada delikatną formułę i zawiera naturalnie wystepujące składniki nawilżające.
Palmolive Naturals  żel i płyn do kąpieli dla dzieciPalmolive Naturals  żel i płyn do kąpieli dla dzieci
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

pojemność

cena za litr

26,39 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8693495042857

8693495042857

Cena: 19,79 zł

Produkt chwilowo niedostępny
19.79 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci firmy Palmolive?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci marki Palmolive:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Lauryl Hydroxysultaine, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Glycol Distearate, Polyquaternium-7, Citric Acid, Coco-Glucoside, Tetrasodium EDTA, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Lactose, Whey Protein, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Sine Adipe Lac, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Producent marki Palmolive opisuje Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci tak:

Palmolive Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci posiada delikatną formułę i zawiera naturalnie wystepujące składniki nawilżające.
Cechy:Delikatna formuła, 95% składników pochodzenia naturalnego, Zachwuje naturalne pH skóry, Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą pediatrów, Wygodny dozownik, Opakowanie nadające się do recyklingu (z wyłączeniem pompki)
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:-
Marka:Palmolive
Rodzaj opakowania:Pompka
Adres producenta:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Adres zwrotny:Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Palmolive Naturals żel i płyn do kąpieli dla dzieci w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kąpiel i pod prysznic. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Fa Active Sport żel pod prysznic Fa Active Sport żel pod prysznic
Ginkgo 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30
Fa Men żel do ciała i włosów Fa Men żel do ciała i włosów
Attraction force 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Żel pod prysznic Magic Oil Fa Żel pod prysznic Magic Oil
Pink Jasmine 400 ml
32,48zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
4
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5