POUQUR krem do rąk SAKURA

POUQUR krem do rąk SAKURAPOUQUR krem do rąk SAKURA
masa netto

masa netto

30 g

pojemność

cena za kilogram

194,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

6974998728205

6974998728205

Cena: 5,84 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.84 PLN NewCondition
Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
134,38zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-01-31
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
30,52zł/l

Cena: 8,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30
Ziaja Krem do stóp zmiękczający z Ziaja Krem do stóp zmiękczający z
kompleksem AHA 60 ml
174,17zł/l

Cena: 10,45 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5