Orzeł Polska Kapusta Kiszona Z Marchewką

Orzeł Polska
53Orzeł Polska Kapusta Kiszona Z Marchewką
Orzeł Polska Kapusta Kiszona Z MarchewkąOrzeł Polska Kapusta Kiszona Z Marchewką
masa netto

masa netto

820 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

10,26 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polksa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800622

5903728800622

Cena: 8,41 zł

Kup 6 szt. po 8.29 zł/szt
8.41 PLN 2028-01-31 NewCondition

Czy warto kupić produkt Kapusta Kiszona Z Marchewką marki Orzeł Polska?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kapusta Kiszona Z Marchewką marki Orzeł Polska:

Kapusta biała 58%, marcher 6%, woda, sól. 


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 48 kJ/ 12kcal

Tłuszcz: 0,2g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1g

Węglowodany: 3,4g

w tym cukry: <0,1g

Białko: 1,1g

Sól: 0,65g


Producent marki Orzeł Polska opisuje Kapusta Kiszona Z Marchewką tak:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu w temperaturze od 0°C do 20°C. 


Kraj pochodzenia:

Polksa


Adres producenta:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kapusta Kiszona Z Marchewką firmy Orzeł Polska. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Orzeł Polska Kapusta Kiszona Z Marchewką do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

    Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
    850 g
    8,53zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-11
    Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
    Czerwona 480 g
    15,60zł/kg

    Cena: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-28
    Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
    Babcina 480 g
    15,17zł/kg

    Cena: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-06-30
    Bio Food Kapusta kiszona z Bio Food Kapusta kiszona z
    marchewką BIO 700 g
    14,29zł/kg

    Cena: 10 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-06-16
    Runoland kapusta kiszona BIO Runoland kapusta kiszona BIO
    680 g
    14,38zł/kg

    Cena: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-01
    Provitus Kapusta młoda z koprem Provitus Kapusta młoda z koprem
    480 g
    19,06zł/kg

    Cena: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2028-02-28
    Charsznicka Naturalna Charsznicka Naturalna
    kapusta kiszona bez konserwantów 1 kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-30
    Bio Planet Kapusta kiszona BIO Bio Planet Kapusta kiszona BIO
    680 g
    12,63zł/kg

    Cena: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-12-30

    inne produkty marki Orzeł Polska

    Poznaj produkty marki Orzeł Polska - w aktualnej ofercie mamy 26 produktów Orzeł Polska.

    Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
    Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Cena: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2028-06-30
    Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe Orzeł Polska Ogórki Kiszone Domowe
    750 g
    17,32zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-06-30
    Orzeł Polska Żurek Staropolski Orzeł Polska Żurek Staropolski
    Kiszony 500 ml
    10,78zł/l

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-01-01
    Orzeł Polska Barszcz Czerwony Orzeł Polska Barszcz Czerwony
    Koncentrat 300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-05-30
    Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
    Kaszubskie 680 g
    17,34zł/kg

    Cena: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-07-30
    Orzeł Polska Ogórki Konserwowe Orzeł Polska Ogórki Konserwowe
    Plastry 680 g
    16,43zł/kg

    Cena: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-08-31
    Orzeł Polska Borowiki Marynowane Orzeł Polska Borowiki Marynowane
    300 g
    78,67zł/kg

    Cena: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-01-30
    Orzeł Polska Kurki Marynowane Orzeł Polska Kurki Marynowane
    300 g
    66,03zł/kg

    Cena: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-10-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5