Organyc naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiem

Organyc
Organyc naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiemOrganyc naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiem
BIO
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-30

pojemność

cena za litr

143,96 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8016867003056

8016867003056

Cena: 35,99 zł

35.99 PLN 2029-03-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiem marki Organyc?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiem marki Organyc:

INCI: Aqua, Coco-glucoside, Sodium Coco-sulfate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Anthemis Nobilis oil, Limonene, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride.

* - z upraw ekologicznie kontrolowanych


Producent marki Organyc opisuje naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiem tak:

Włochy

inne produkty w kategorii higiena intymna

Produkt naturalny płyn do higieny intymnej z rumiankiem firmy Organyc znajduje się w kategorii higiena intymna, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu higiena intymna:

Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Normalizująca pianka
do higieny intymnej kwas L-mlekowy + copper usnate 250 ml
49,44zł/l

Cena: 12,36 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja Nawilżająca pianka do higieny Ziaja Nawilżająca pianka do higieny
intymnej kwas L-mlekowy + copper usnate 250 ml
49,44zł/l

Cena: 12,36 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-09-30
Ziaja intima płyn do higieny Ziaja intima płyn do higieny
intymnej brzoskwinia 500.00 ml
22,48zł/l

Cena: 11,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 500 ml
27,78zł/l

Cena: 13,89 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-30
Ziaja kremowy płyn do higieny Ziaja kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem mlekowym ochronny 200 ml
41,40zł/l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-07-30
Naturella Classic Night Economy Naturella Classic Night Economy
Zapachowe podpaski higieniczne z kremowym 16 szt.

Cena: 10,71 zł

PLN
1
3
Always Classic podpaski Always Classic podpaski
higieniczne 8 night 8 szt.

Cena: 6,32 zł

PLN
1
6
Ziaja Kremowy płyn do higieny Ziaja Kremowy płyn do higieny
intymnej z kwasem laktobionowym 500 ml
27,56zł/l

Cena: 13,78 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5