Opłatek wigilijny

55
dobrze ze jestOpłatek wigilijny
52Opłatek wigilijny
Opłatek wigilijnyOpłatek wigilijny
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

6,99 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

Cena: 6,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.99 PLN NewCondition
Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2025-12-09 17:55:02dobrze ze jest



Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste Sport 275 g
37,09zł/kg

Cena: 10,20 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-31
P R Z E C E N A -10%
Wasa pieczywo chrupkie z przewagą Wasa pieczywo chrupkie z przewagą
mąki pełnoziarnistej Original 275 g
33,35zł/kg

Cena: 9,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-31
Wasa pieczywo chrupkie w 100% Wasa pieczywo chrupkie w 100%
pełnoziarniste żytnie delikatess 210 g
36,67zł/kg

Cena: 7,70 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-04-30
Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe Sonko pieczywo Lekkie błonnikowe
Data przyd. 2027-05-17
Sonko pieczywo lekkie z orkiszem Sonko pieczywo lekkie z orkiszem
i dynią 170 g
40,47zł/kg

Cena: 6,88 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-09
Sonko pieczywo lekkie żytnie Sonko pieczywo lekkie żytnie
170 g
41,12zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-04-16
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5