On Line Sól do stóp Ziołowa - Relaks

On-line Relaksująca ziołowa sól do stóp z witaminą E i olejkami eterycznymi z sosny, lawendy, rozmarynu, limonki, cytryny i pelargonii. Wspomaga wygładzanie zrogowaceń skóry, odświeża.
On Line Sól do stóp Ziołowa - RelaksOn Line Sól do stóp Ziołowa - Relaks
masa netto

masa netto

800 g

pojemność

cena za kilogram

16,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903116736632

5903116736632

Cena: 12,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.99 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt On Line Sól do stóp Ziołowa - Relaks marki On-line?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano On Line Sól do stóp Ziołowa - Relaks marki On-line:

INCI: Sodium Chloride, Parfum, Citrus Limon Peel Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Pinus Nigra Twig Leaf Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Rosmarinus Offcinalis Leaf Oil, Polysorbate 20, Tocopherol, CI 19140, CI 42090.

Producent marki On-line opisuje On Line Sól do stóp Ziołowa - Relaks tak:

Relaksująca ziołowa sól do stóp z witaminą E i olejkami eterycznymi z sosny, lawendy, rozmarynu, limonki, cytryny i pelargonii. Wspomaga wygładzanie zrogowaceń skóry, odświeża.

inne produkty w kategorii dłonie i stopy

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak On Line Sól do stóp Ziołowa - Relaks do kategorii dłonie i stopy.

Ziaja kozie mleko krem do rąk Ziaja kozie mleko krem do rąk
i paznokci skóra sucha, skłonna do zmarszczek 80 ml
134,38zł/l

Cena: 10,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-01-31
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
336,70zł/kg

Cena: 33,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-19
Bosphaera Krem do rąk i stóp Bosphaera Krem do rąk i stóp
regenerująco-zmiękczający 100 g
321,40zł/kg

Cena: 32,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-07-28
Tesori Włoski krem do rąk Tesori Włoski krem do rąk
75 ml
108,67zł/l

Cena: 8,15 zł

PLN
1
1
Ziaja Żel do mycia rąk Ziaja Żel do mycia rąk
tamaryndowiec z zieloną pomarańczą 270 ml
30,52zł/l

Cena: 8,24 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-09-30
Ziaja Krem do stóp zmiękczający z Ziaja Krem do stóp zmiękczający z
kompleksem AHA 60 ml
174,17zł/l

Cena: 10,45 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-12-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5