On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii

On-line

Mydło w płynie ON LINE z ekstraktem z mango o bazylii. Wzbogacone o proteiny pszenicy i naturalne probiotyki. Mydło skutecznie oczyszcza skórę i sprawia, że skóra staje się miękka i delikatna. Pozostawia na skórze delikatny, owocowy zapach.

On-Line Kremowe mydło w płynie  z ekstraktem z mango i bazyliiOn-Line Kremowe mydło w płynie  z ekstraktem z mango i bazylii
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

19,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903116738346

5903116738346

Cena: 9,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii marki On-line?

Producent marki On-line opisuje On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii tak:

Mydło w płynie ON LINE z ekstraktem z mango o bazylii. Wzbogacone o proteiny pszenicy i naturalne probiotyki. Mydło skutecznie oczyszcza skórę i sprawia, że skóra staje się miękka i delikatna. Pozostawia na skórze delikatny, owocowy zapach.


inne produkty w kategorii mydło

On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mydło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 44 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie łagodzące 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2028-10-30
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-11-30
Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5