On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii

On-line Mydło w płynie On Line Mango i Bazylia to kremowa formuła wzbogacona ekstraktem z mango i bazylii. Zawiera proteiny pszenicy oraz probiotyki naturalnego pochodzenia. Starannie dobrane składniki doskonale oczyszczą skórę Twoich dłoni, pozostawiając na niej delikatny, świeży zapach. 94 % składników pochodzenia naturalnego. Produkt przyjazny dla wegan. Przebadany dermatologicznie.
On-Line Kremowe mydło w płynie  z ekstraktem z mango i bazyliiOn-Line Kremowe mydło w płynie  z ekstraktem z mango i bazylii
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

14,76 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903116738667

5903116738667

Cena: 7,38 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.38 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii marki On-line?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników On-line:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Glycerin, Styrene/Acrylates Copolymer, Cocos Nucifera Fruit Extract, Mangifera Indica Fruit Extract, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Ocimum Basilicum Leaf Water, Lactococcus Ferment Lysate, Lactic Acid, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Propylene Glycol, Parfum, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, CI 19140, CI 14720

Producent marki On-line opisuje On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii tak:

Mydło w płynie On Line Mango i Bazylia to kremowa formuła wzbogacona ekstraktem z mango i bazylii. Zawiera proteiny pszenicy oraz probiotyki naturalnego pochodzenia. Starannie dobrane składniki doskonale oczyszczą skórę Twoich dłoni, pozostawiając na niej delikatny, świeży zapach. 94 % składników pochodzenia naturalnego. Produkt przyjazny dla wegan. Przebadany dermatologicznie.
Marka:On Line
O marce:Wypróbuj inne mydła z serii
Przechowywanie:Chronić przed światłem.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii mydło

On-Line Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z mango i bazylii w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mydło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 44 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Dove mydło w płynie zapas Beauty Dove mydło w płynie zapas Beauty
Cream Wash 500 ml
25,98zł/l

Cena: 12,99 zł

PLN
1
7
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie łagodzące 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
47
Data przyd. 2028-10-30
Luksja Creamy & Soft Kremowe Luksja Creamy & Soft Kremowe
mydło w płynie nawilżające, len i mleczko ryżowe 500 ml
14,44zł/l

Cena: 7,22 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-11-30
Dove mydło w płynie fresh Dove mydło w płynie fresh
Biały Jeleń mydło w kostce Biały Jeleń mydło w kostce
naturalne hipoalergiczne 150 g
53,27zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
59
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
61,43zł/l

Cena: 18,43 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2036-11-25
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-10-16
Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
111,60zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-09-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5