Oleofarm Len Mielony

Oleofarm
Oleofarm Len MielonyOleofarm Len Mielony
masa netto

masa netto

450 g

pojemność

cena za kilogram

36,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904960010398

5904960010398

Cena: 16,37 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.37 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Len Mielony marki Oleofarm?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Oleofarm:

Len mielony mielone nasiona lnu uzyskane w procesie odtłuszczenia Len mielony uzyskany w procesie odtłuszczenia jest doskonałym składnikiem codziennej zbilansowanej diety. Nasiona lnu zwyczajnego wykazują korzystny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego, wspierają prawidłową perystaltykę jelit, a także ułatwiają prawidłowe wypróżnianie. Ponadto nasiona lnu naturalnie nie zawierają glutenu. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością białka, błonnika pokarmowego i tłuszczów nienasyconych oraz niska zawartością sodu i kwasów tłuszczowych nasyconych. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.


inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby

Oleofarm Len Mielony w sklepie dodomku.pl należy do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 154 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Florpak Fasola Piękny Jaś Florpak Fasola Piękny Jaś
450 g
23,38zł/kg

Cena: 10,52 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-30
Florpak Fasola Piękny Jaś Medium Florpak Fasola Piękny Jaś Medium
450 g
21,36zł/kg

Cena: 9,61 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-06-30
Bio Planet Len złoty BIO Bio Planet Len złoty BIO
400 g
19,70zł/kg

Cena: 7,88 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-30
Melvit Siemię lniane Melvit Siemię lniane
400 g
17,00zł/kg

Cena: 6,80 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-06-10
Bio Planet Len mielony BIO Bio Planet Len mielony BIO
250 g
32,96zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-24
Bio Planet Len brązowy.Siemię Bio Planet Len brązowy.Siemię
lniane BIO 1 kg

Cena: 15,33 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-31
Sante Len mielony złoty Sante Len mielony złoty
odtłuszczony 200 g
32,85zł/kg

Cena: 6,57 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Radix-Bis siemię lniane Radix-Bis siemię lniane
300 g
16,63zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-27

inne produkty marki Oleofarm

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Oleofarm, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Oleofarm Olej sezamowy Oleofarm Olej sezamowy
250 ml
138,36zł/l

Cena: 34,59 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-05-30
Oleofarm olej lniany tłoczony Oleofarm olej lniany tłoczony
na zimno 250 ml
90,24zł/l

Cena: 22,56 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
Oleofarm Siemię lniane złociste Oleofarm Siemię lniane złociste
budwigowe 450 g
28,56zł/kg

Cena: 12,85 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-05-30
Oleofarm Sok z Brzozy z naparem Oleofarm Sok z Brzozy z naparem
z owoców dzikiej róży, bez dodatku cukru 990 ml
20,37zł/l

Cena: 20,17 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-30
Oleofarm sok z brzozy Oleofarm sok z brzozy
990 ml
19,35zł/l

Cena: 19,16 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5