OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy

Owolovo Mus tylko z polskich odmian jabłek! 100 % owoców, bez dodatku cukru. Zasmakuj w pysznych i słodkich jabłkach. Jak mus to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry.
OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowyOWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-08

pojemność

cena za kilogram

21,90 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901958612343

5901958612343

Cena: 4,38 zł

4.38 PLN 2027-04-08 NewCondition
OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy
200 g
22,80zł/kg

Cena: 4,56 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-02

Oglądasz produkt o nazwie Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany firmy Owolovo.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano OWOLOVO Jabłkowo Mus owocowy? Sprawdź listę składników:

przecier z jabłek 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartości odżywcze w 100 g produktu:
Wartość energetyczna210 kJ / 50 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry10 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Producent marki Owolovo opisuje Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany tak:

Mus tylko z polskich odmian jabłek! 100 % owoców, bez dodatku cukru. Zasmakuj w pysznych i słodkich jabłkach. Jak mus to mus! Bez dodatku cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry.
Cechy:jestem z Polski, bez dodatku cukru!
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Zakrętka może stanowić zagrożenie dla małych dzieci.
Marka:Owolovo
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii w dolnej części opakowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej, przed otwarciem wstrząśnij, po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż do 48 godzin.
Rodzaj opakowania:Woreczek
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce
Adres zwrotny:Real S.A. ul. Świętojańska 13 08-110 Siedlce

inne produkty w kategorii musy

Wyrób firmy Owolovo o nazwie Mus jabłkowy. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii musy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

OWOLOVO Wiśniowo Mus OWOLOVO Wiśniowo Mus
jabłkowo-wiśniowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-07
OWOLOVO Porzeczkowo Mus OWOLOVO Porzeczkowo Mus
jabłkowo-porzeczkowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-16
OWOLOVO Gruszkowo Mus OWOLOVO Gruszkowo Mus
jabłkowo-gruszkowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-22
OWOLOVO Jagodowo Mus OWOLOVO Jagodowo Mus
jabłkowo-jagodowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-06-30
OWOLOVO Morelowo Mus OWOLOVO Morelowo Mus
jabłkowo-morelowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-08
OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus OWOLOVO Brzoskwiniowo Mus
jabłkowo-brzoskwiniowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-17
Owolovo Malinowo Mus Owolovo Malinowo Mus
jabłkowo-malinowy 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-15

inne produkty marki Owolovo

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Owolovo? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Owolovo Mus owocowy jabłko, malina Owolovo Mus owocowy jabłko, malina
czerwona porzeczka 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-05-30
P R Z E C E N A -25%
Owolovo Rabarbarowo Mus jabłkowo- Owolovo Rabarbarowo Mus jabłkowo-
rabarbarowy 200 g
16,45zł/kg

Cena: 3,29 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-02
Owolovo Mus owocowy jabłko Owolovo Mus owocowy jabłko
brzoskwinia, malina 200 g
21,90zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5