Nivea Soft Krem intensywnie nawilżający

Nivea NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!
Nivea Soft Krem intensywnie  nawilżającyNivea Soft Krem intensywnie  nawilżający
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

73,00 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005900009319

4005900009319

Cena: 21,90 zł

21.90 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Nivea Soft Krem intensywnie nawilżający firmy Nivea.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Nivea Soft Krem intensywnie nawilżający? Sprawdź listę składników:

Aqua, Glycerin, Myristyl Alcohol, Alcohol Denat., Myristyl Myristate, Cetearyl Glucoside, Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Hydrogenated Coco-Glycerides, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vegetable Oil, Cetyl Ricinoleate, Triisostearin, Sorbitan Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Gellan Gum, Xanthan Gum, Myristic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid, Lauric Acid, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Terpineol, Lavandula Oil/Extract, Linalyl Acetate, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea Soft Krem intensywnie nawilżający tak:

NIVEA Soft Lekki Krem Intensywnie Nawilżający ma niezwykle lekką konsystencję, dzięki czemu błyskawicznie się wchłania, pozostawiając wyjątkowe uczucie gładkości, miękkości i odżywienia. W jego składzie znajdziesz 100% naturalny olejek jojoba, który intensywnie nawilża skórę, a także witaminę E, która chroni jej naturalną strukturę. Idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji - jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Ma delikatny, przyjemny zapach i sprawia, że twarz zyskuje zdrowy, zadbany wygląd, a skóra jest odpowiednio nawilżona i chroniona. Krem ma nietłustą formułę z odświeżającym zapachem na każdy dzień. Formuła kremu chroni skórę przed przesuszeniem. Poczuj nawilżenie aż do 72 godzin. Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA i ciesz się długotrwale nawilżoną i odżywioną skórą!
Cechy:Wysoce skuteczny, intensywnie nawilżający krem do twarzy, ciała i dłoni Lekka nietłusta formuła z odświeżającym zapachem Pozostawia skórę miękką i odżywioną Idealny do codziennej pielęgnacji Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Chroni skórę przed przesuszeniem Formuła z naturalnym olejkiem jojoba i witaminą E
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Stosując do pielęgnacji twarzy unikaj okolic oczu. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 89063
Przygotowanie i stosowanie:Stosuj codziennie na twarz, ciało i dłonie.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ciało

Produkt Nivea Soft Krem intensywnie nawilżający firmy Nivea znajduje się w kategorii ciało, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciało:

Ziaja GdanSkin rozświetlający Ziaja GdanSkin rozświetlający
balsam do ciała intensywnie nawilżający 300 ml
50,73zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Marshmallow karmelizowany Ziaja Marshmallow karmelizowany
peeling cukrowy 300 ml
89,00zł/l

Cena: 26,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
Ziaja Czekoladowy miszmasz Ziaja Czekoladowy miszmasz
karmelizowany peeling cukrowy 300 ml
79,63zł/l

Cena: 23,89 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-12-31
Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny Ziaja Baltic Home Spa cukrowo-solny
peeling do ciała z efektem wygładzenia 300 ml
81,17zł/l

Cena: 24,35 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-04-30
Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Gdynia aquaport skóry
peeling do ciała 300 ml
101,60zł/l

Cena: 30,48 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-06-30
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30

inne produkty marki Nivea

Firma Nivea prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 11 produktów marki Nivea.

Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
Fresh roll on antyperspirant 50 ml
226,40zł/l

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Invisible Clear Nivea Invisible Clear
antyperspirant roll-on w kulce dla kobiet 50 ml
243,40zł/l

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5