Nivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciała

Nivea Ujędrniający balsam do ciała NIVEA® Q10 został wzbogacony o silne antyoksydanty - Booster Kolagenu* zawierający czysty w 99,5% koenzym Q10 i witaminę C. Udoskonalona formuła zauważalnie ujędrnia i poprawia sprężystość skóry już po 7 dniach stosowania! Ujędrniający balsam do ciała szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Intensywnie nawilża skórę przez 72 godziny oraz sprawia, że jest przyjemnie miękka, gładka w dotyku i wygląda zdrowo. Postaw na pielęgnację z ujędrniającym balsamem od NIVEA! Jak uzyskać najlepszy efekt ujędrniający, by zobaczyć efekty już po 7 dniach? Stosuj codziennie na całe ciało. Delikatnie wmasuj mleczko w skórę. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. *testowany in vitro na komórkach skóry
Nivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciałaNivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciała
pojemność netto

pojemność netto

625 ml

pojemność

cena za litr

49,97 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4006000082295

4006000082295

Cena: 31,23 zł

Produkt chwilowo niedostępny
31.23 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Nivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciała marki Nivea?

Jak powstał produkt Nivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciała firmy Nivea - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Butyrospermum Parkii Butter, Dimethicone, Sodium Cetearyl Sulfate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciała tak:

Ujędrniający balsam do ciała NIVEA® Q10 został wzbogacony o silne antyoksydanty - Booster Kolagenu* zawierający czysty w 99,5% koenzym Q10 i witaminę C. Udoskonalona formuła zauważalnie ujędrnia i poprawia sprężystość skóry już po 7 dniach stosowania! Ujędrniający balsam do ciała szybko się wchłania i przyjemnie pachnie. Intensywnie nawilża skórę przez 72 godziny oraz sprawia, że jest przyjemnie miękka, gładka w dotyku i wygląda zdrowo. Postaw na pielęgnację z ujędrniającym balsamem od NIVEA! Jak uzyskać najlepszy efekt ujędrniający, by zobaczyć efekty już po 7 dniach? Stosuj codziennie na całe ciało. Delikatnie wmasuj mleczko w skórę. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. *testowany in vitro na komórkach skóry
Cechy:Zauważalnie ujędrnia i poprawia elastyczność skóry już w 7 dni Zapewnia 72-godzinne nawilżenie Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie Formuła z czystym koenzymem Q10 i witaminą C Balsam zawiera Booster Kolagenu
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Unikaj kontaktu z oczami.
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 80373
Przygotowanie i stosowanie:Nałóż balsam na czyste i wysuszone ciało Ponownie nałóż balsam na miejsca, które są szczególnie suche. Odczekaj, aż produkt wchłonie się w skórę. Stosuj codziennie na całe ciało
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ciało

Wyrób firmy Nivea o nazwie Nivea Q10 Witamina C Ujędrniający balsam do ciała został przypisany do kategorii ciało. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Ziaja GdanSkin rozświetlający Ziaja GdanSkin rozświetlający
balsam do ciała intensywnie nawilżający 300 ml
50,73zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62

inne produkty marki Nivea

Firma Nivea prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 11 produktów marki Nivea.

Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
3
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
Fresh roll on antyperspirant 50 ml
226,40zł/l

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Invisible Clear Nivea Invisible Clear
antyperspirant roll-on w kulce dla kobiet 50 ml
243,40zł/l

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5