Nivea MEN Sensitive Łagodzący balsam po goleniu

Nivea Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Nivea MEN Sensitive Łagodzący balsam po goleniuNivea MEN Sensitive Łagodzący balsam po goleniu
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

pojemność

cena za litr

304,90 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4005808228706

4005808228706

Cena: 30,49 zł

30.49 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Nivea MEN Sensitive Łagodzący balsam po goleniu marki Nivea?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Nivea:

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tapioca Starch, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Trimethylbenzenepropanol, Pogostemon Cablin Oil, Amyl Salicylate, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea MEN Sensitive Łagodzący balsam po goleniu tak:

Łagodzący balsam po goleniu NIVEA MEN Sensitive przynosi wrażliwej skórze twarzy natychmiastową ulgę po goleniu, przywracając jej komfort i właściwy poziom nawilżenia. Jego delikatna dla skóry, bezalkoholowa* formuła niezwykle szybko neutralizuje uczucie pieczenia po goleniu, skutecznie łagodzi podrażnienia, redukuje zaczerwienienia i widocznie poprawia kondycję skóry twarzy. W efekcie skóra wygląda zdrowo i jest gładka w dotyku. Lekka konsystencja balsamu do golenia nie pozostawia na skórze tłustej, nieprzyjemnej warstwy oraz szybko się wchłania, dla natychmiastowego uczucia ulgi. *bez alkoholu etylowego
Cechy:Bezalkoholowa* formuła Natychmiastowa ulga przed podrażnieniami 24h nawilżenia Poprawia komfort skóry twarzy
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Unikać kontaktu z oczami
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 81306
Przygotowanie i stosowanie:Nałóż obficie na skórę po goleniu, omijając okolice oczu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii twarz

Produkt Nivea MEN Sensitive Łagodzący balsam po goleniu firmy Nivea znajduje się w kategorii twarz, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu twarz:

Bella Patyczki do uszu Bella Patyczki do uszu
100 szt.

Cena: 2,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2030-11-30
Bosphaera Pasta do mycia twarzy Bosphaera Pasta do mycia twarzy
oczyszczająco-peelingująca 100 g
387,00zł/kg

Cena: 38,70 zł

PLN
1
1
Ziaja Krem aloes cera normalna Ziaja Krem aloes cera normalna
sucha 100 ml
114,20zł/l

Cena: 11,42 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2028-10-30
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka czerwona Bosphaera Glinka czerwona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Glinka zielona
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-07-15
Bosphaera Hydrolat ze skórki Bosphaera Hydrolat ze skórki
cytryny 100 ml
222,10zł/l

Cena: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Glinka biała Bosphaera Glinka biała
maseczka do twarzy i ciała 100 g
116,20zł/kg

Cena: 11,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-02

inne produkty marki Nivea

Czy znasz już markę Nivea? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Nivea od 12 maja 2008.

Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
Fresh roll on antyperspirant 50 ml
226,40zł/l

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Invisible Clear Nivea Invisible Clear
antyperspirant roll-on w kulce dla kobiet 50 ml
243,40zł/l

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5