Nivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z Aloesem

Nivea NIVEA Łagodzący balsam do ciała wzbogacony jest o GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCE SERUM i aloes. Nadaje skórze zdrowy wygląd oraz intensywne nawilżenie przez 72 godziny. Natychmiastowo się wchłania i zapewnia Twojej skórze odświeżenie, ukojenie oraz przyjemny zapach - już po pierwszym zastosowaniu! Balsam dba o mikrobiom skóry - "niewidzialną warstwę" naturalnie żyjących na Twojej skórze bakterii - niezbędnych do zachowania zdrowej i pięknej skóry. Poczuj jak Twoja sucha skóra staje się intensywnie nawilżona i zauważalnie gładsza przez 72 godziny! Produkt został przetestowany dermatologicznie. Składniki zostały wyselekcjonowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA.
Nivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z AloesemNivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z Aloesem
pojemność netto

pojemność netto

625 ml

pojemność

cena za litr

49,97 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017063478

5900017063478

Cena: 31,23 zł

Produkt chwilowo niedostępny
31.23 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Nivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z Aloesem marki Nivea?

Jak powstał produkt Nivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z Aloesem firmy Nivea - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Gellan Gum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Hydroxyacetophenone, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z Aloesem tak:

NIVEA Łagodzący balsam do ciała wzbogacony jest o GŁĘBOKO NAWILŻAJĄCE SERUM i aloes. Nadaje skórze zdrowy wygląd oraz intensywne nawilżenie przez 72 godziny. Natychmiastowo się wchłania i zapewnia Twojej skórze odświeżenie, ukojenie oraz przyjemny zapach - już po pierwszym zastosowaniu! Balsam dba o mikrobiom skóry - "niewidzialną warstwę" naturalnie żyjących na Twojej skórze bakterii - niezbędnych do zachowania zdrowej i pięknej skóry. Poczuj jak Twoja sucha skóra staje się intensywnie nawilżona i zauważalnie gładsza przez 72 godziny! Produkt został przetestowany dermatologicznie. Składniki zostały wyselekcjonowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wyjątkowa pielęgnacja od NIVEA oparta na ponad 100 latach doświadczenia w pielęgnacji skóry. Zaufaj najwyższej jakości kosmetyków marki NIVEA.
Cechy:Wzbogacony o głęboko nawilżające serum i aloes Błyskawicznie się wchłania Zapewnia Twojej skórze odświeżające 72 godzinne nawilżenie Nadaje skórze zdrowy wygląd Zachowuje równowagę mikrobiomu skóry
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Unikaj kontaktu z oczami.
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 88399
Przygotowanie i stosowanie:Stosuj balsam do codziennej pielęgnacji całego ciała. Nałóż ponownie na najbardziej suche fragmenty skóry.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Hiszpania
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii ciało

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Nivea Łagodzący Balsam do ciała Nawilżająca Moc Serum z Aloesem do kategorii ciało.

Bosphaera Cukrowy peeling do ciała Bosphaera Cukrowy peeling do ciała
soczysta malina z hibiskusem 200 g
193,20zł/kg

Cena: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Masło do ciała Bosphaera Masło do ciała
nawilżająco-regenerujące, czarna orchidea 200 g
232,40zł/kg

Cena: 46,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-24
Ziaja GdanSkin rozświetlający Ziaja GdanSkin rozświetlający
balsam do ciała intensywnie nawilżający 300 ml
50,73zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła Ziaja Krem oliwkowy lekka formuła
50 ml
162,80zł/l

Cena: 8,14 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-08-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp Żel do mycia ciała i włosów Hipp Żel do mycia ciała i włosów
od urodzenia 400 ml
62,48zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
62

inne produkty marki Nivea

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Nivea, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Nivea Baby Mleczko nawilżające Nivea Baby Mleczko nawilżające
delikatna pielęgnacja 500 ml
51,56zł/l

Cena: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
3
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
Fresh roll on antyperspirant 50 ml
226,40zł/l

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Invisible Clear Nivea Invisible Clear
antyperspirant roll-on w kulce dla kobiet 50 ml
243,40zł/l

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5