Nivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacja

Nivea Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Nivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacjaNivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacja
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

51,56 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017090344

5900017090344

Cena: 25,78 zł

25.78 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Nivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacja marki Nivea?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Nivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacja marki Nivea:

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Pantolactone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Parfum

Producent marki Nivea opisuje Nivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacja tak:

Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Cechy:Od 1 dnia życia Pozwala skórze oddychać Nawilża, chroni i wzmacnia skórę Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E Tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci potwierdzona dermatologicznie Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Tylko do użytku zewnętrznego
Marka:NIVEA
Pozostałe informacje:Product ID: 80520
Przygotowanie i stosowanie:Rozgrzej niewielką ilość mleczka w dłoniach Delikatnie rozprowadź na skórze dziecka
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kosmetyki

Wyrób firmy Nivea o nazwie Nivea Baby Mleczko nawilżające delikatna pielęgnacja został przypisany do kategorii kosmetyki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Hipp Babysanft Sensitive Balsam Hipp Babysanft Sensitive Balsam
intensywnie nawilżający 300 ml
83,30zł/l

Cena: 24,99 zł

PLN
1
10
Bambino mydło pielęgnacyjne Bambino mydło pielęgnacyjne
dla niemowląt i dzieci 100 g
51,40zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-30
Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji Ziaja ZiAJkA krem do pielęgnacji
dzieci i niemowląt od 1 dnia życia od urodzenia 50 ml
143,80zł/l

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-02-28
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-30
Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
dla niemowląt i dzieci 100 g
49,90zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
HiPP Krem przeciwsłoneczny HiPP Krem przeciwsłoneczny
do twarzy SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 30 ml
699,67zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Balsam ochronny na słońce HiPP Balsam ochronny na słońce
SPF50+, Ultra Sensitive od urodzenia 200 ml
244,95zł/l

Cena: 48,99 zł

PLN
1
4

inne produkty marki Nivea

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Nivea? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Nivea Soft Krem intensywnie Nivea Soft Krem intensywnie
nawilżający 300 ml
73,00zł/l

Cena: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania w spray'u SPF 20 200 ml
261,30zł/l

Cena: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea SUN Protect & Moisture Balsam Nivea SUN Protect & Moisture Balsam
do opalania SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

Cena: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea SUN Karotenowy olejek Nivea SUN Karotenowy olejek
do opalania Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

Cena: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea MEN Sensitive Łagodzący Nivea MEN Sensitive Łagodzący
balsam po goleniu 100 ml
304,90zł/l

Cena: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Luminous630? Skin Glow Glow- Nivea Luminous630? Skin Glow Glow-
Esencja w płynie 100 ml
339,90zł/l

Cena: 33,99 zł

PLN
1
1
NIVEA WOMEN Black&White Invisible NIVEA WOMEN Black&White Invisible
Fresh roll on antyperspirant 50 ml
226,40zł/l

Cena: 11,32 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5