Nestle NesVita Owsianka Odporność Witaminy C, B6

Nestle Siła zbóż Balans Wysoka jakość żywieniowa* * Właściwa równowaga pomiędzy węglowodanami złożonymi, cukrami i błonnikiem. Sprawdź program siła błonnika na silablonnika.pl lub na nesvita.pl Źródło witaminy C i B6 dla wsparcia odporności Źródło błonnika Naturalne składniki + witaminy i składniki mineralne Słodzone odrobiną naturalnego miodu Pełnoziarniste płatki owsiane Zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie.
Nestle NesVita Owsianka Odporność Witaminy C, B6Nestle NesVita Owsianka Odporność Witaminy C, B6
masa netto

masa netto

35 g

pojemność

cena za kilogram

89,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613287015433

7613287015433

Cena: 3,14 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.14 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Płatki owsiane z płatkami pszennymi z dodatkiem witamin i składników mineralnych, czarną porzeczką i maliną firmy Nestle.

Jak powstał produkt Płatki owsiane z płatkami pszennymi z dodatkiem witamin i składników mineralnych, czarną porzeczką i maliną firmy Nestle - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

płatki owsiane 59,5 %, wypiekane płatki pszenne 32,5 % z miodem [mąka pszenna, miód 2,4 %, składniki mineralne (wapń, żelazo), witaminy (C, niacyna, kwas pantotenowy, tiamina, B6, ryboflawina, kwas foliowy, B12]), czarna porzeczka 5 %, banan 2 %, malina 1 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g produktu
Wartość energetyczna1559 kJ
Wartość energetyczna373 kcal
Tłuszcz4,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,7 g
Węglowodany68,0 g
w tym cukry10,0 g
Błonnik8,0 g
Białko11,0 g
Sól0,03 g
** Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Witaminy i składniki mineralneW 100 g produktu (%RWS**)
Witamina C140 mg (175 %)
Tiamina2,6 mg (236 %)
Ryboflawina1,9 mg (136 %)
Niacyna28 mg (176 %)
Witamina B62,4 mg (171 %)
Kwas foliowy230 µg (115 %)
Witamina B123,2 µg (128 %)
Kwas pantotenowy9,1 mg (152 %)
Wapń230 mg (129 %)
Żelazo15 mg (107 %)
* z mlekiem o zawartości 2,0 % tłuszczu.

Mleko : Może zawierać
Owies : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Nestle opisuje Płatki owsiane z płatkami pszennymi z dodatkiem witamin i składników mineralnych, czarną porzeczką i maliną tak:

Cechy:słodzona tylko miodem, przygotuj jak lubisz
Marka:Nesvita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Płatki owsiane z płatkami pszennymi z dodatkiem witamin i składników mineralnych, czarną porzeczką i maliną.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:1. Rekomendowany sposób przygotowania Zawartość opakowania zalej 140 ml gorącego mleka i wymieszaj. Po 3-5 minutach produkt jest gotowy do spożycia. 2. Lub przygotuj jak lubisz woda, jogurt, napój roślinny
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Produkt Płatki owsiane z płatkami pszennymi z dodatkiem witamin i składników mineralnych, czarną porzeczką i maliną firmy Nestle znajduje się w kategorii pozostałe płatki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pozostałe płatki:

Melvit płatki owsiane Melvit płatki owsiane
błyskawiczne 400 g
9,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-16
Kupiec płatki owsiane górskie Kupiec płatki owsiane górskie
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
23,96zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-30
Lubella Mlekołaki płatki śniada Lubella Mlekołaki płatki śniada
kuleczki czekoladowe 250 g
27,36zł/kg

Cena: 6,84 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30
Mlekołaki płatki śniadaniowe Mlekołaki płatki śniadaniowe
kółka miodowe 250 g
24,72zł/kg

Cena: 6,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-31
Kupiec Coś Na Ząb Owsianka Kupiec Coś Na Ząb Owsianka
ze śliwkami 50 g
54,20zł/kg

Cena: 2,71 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Nestle

Firma Nestle prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Nestle.

Nestle cornflakes płatki Nestle cornflakes płatki
śniadaniowe 250 g
28,84zł/kg

Cena: 7,21 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-07-30
Nestle Smarties czekoladowe Nestle Smarties czekoladowe
drażetki 38 g
131,32zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-05-30
After Eight Czekoladki deserowe After Eight Czekoladki deserowe
z nadzieniem o smaku miętowym 200 g
86,90zł/kg

Cena: 17,38 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5