Mr.Ming Makaron soba

Mr.Ming
Mr.Ming Makaron sobaMr.Ming Makaron soba
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

25,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905440417270

5905440417270

Cena: 7,77 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.77 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Makaron soba marki Mr.Ming?

inne produkty w kategorii makaron

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mr.Ming Makaron soba do kategorii makaron.

Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci
BIO 300 g
26,20zł/kg

Cena: 7,86 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-11
Alb Gold Makaron Farm dla dzieci Alb Gold Makaron Farm dla dzieci
BIO 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-27
Alb Gold Makaron Safari dla dzieci Alb Gold Makaron Safari dla dzieci
BIO 300 g
27,57zł/kg

Cena: 8,27 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-03-31
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Auta BIO 300 g
27,47zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-23
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Princess BIO 300 g
26,17zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-12-03
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Mickey BIO 300 g
27,73zł/kg

Cena: 8,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-03
Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Fruchtbar Makaron z pszenicy durum
Pomidory i Szpinak BIO po 12. miesiącu 300 g
42,23zł/kg

Cena: 12,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-27
Alb Gold makaron świderki gryczany Alb Gold makaron świderki gryczany
bezglutenowy BIO 250 g
49,44zł/kg

Cena: 12,36 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-11-29
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5