Mokate 3w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku

Mokate
51Mokate 3w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku
Mokate 3w1 Rozpuszczalny napój  kawowy w proszkuMokate 3w1 Rozpuszczalny napój  kawowy w proszku
masa netto

masa netto

204 g

pojemność

cena za kilogram

65,98 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900649084896

5900649084896

Cena: 13,46 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.46 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt 3w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku marki Mokate?

Jakie recenzje zebrał produkt 3w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku marki Mokate? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kawa rozpuszczalna

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mokate 3w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku do kategorii kawa rozpuszczalna.

    Nescafe Classic kawa rozpuszczalna Nescafe Classic kawa rozpuszczalna
    Data przyd. 2028-05-30
    Davidoff kawa rozpuszczalna rich Davidoff kawa rozpuszczalna rich
    aroma 100 g
    336,10zł/kg

    Cena: 33,61 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-08-14
    Nescafe Sensazione Creme kawa Nescafe Sensazione Creme kawa
    rozpuszczalna 100 g
    273,70zł/kg

    Cena: 27,37 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2028-08-31
    Nescafe Sensazione Creme kawa Nescafe Sensazione Creme kawa
    rozpuszczalna 200 g
    167,15zł/kg

    Cena: 33,43 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-28
    Cafe Prima Śniadaniowa kawa Cafe Prima Śniadaniowa kawa
    rozpuszczalna 200 g
    111,50zł/kg

    Cena: 22,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2029-06-01
    Cafe Prima Śniadaniowa kawa Cafe Prima Śniadaniowa kawa
    rozpuszczalna 100 g
    119,90zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2029-01-29
    Lima Kawa cykoria do zaparzania BIO Lima Kawa cykoria do zaparzania BIO
    500 g
    55,40zł/kg

    Cena: 27,70 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-04-01
    Tchibo Family Kawa rozpuszczalna Tchibo Family Kawa rozpuszczalna
    200 g
    143,90zł/kg

    Cena: 28,78 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-05-11

    inne produkty marki Mokate

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mokate, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Mokate Cappuccino śmietankowe Mokate Cappuccino śmietankowe
    110 g
    51,36zł/kg

    Cena: 5,65 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-12-11
    Mokate Cappuccino waniliowe Mokate Cappuccino waniliowe
    110 g
    51,36zł/kg

    Cena: 5,65 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-02-03
    Mokate Cappuccino orzechowe Mokate Cappuccino orzechowe
    Data przyd. 2027-10-24
    Mokate Cappuccino z belgijską Mokate Cappuccino z belgijską
    czekoladą 110 g
    51,45zł/kg

    Cena: 5,66 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-11-27
    Mokate Cappuccino z magnezem Mokate Cappuccino z magnezem
    Data przyd. 2027-12-19
    Mokate Cappuccino z magnezem Mokate Cappuccino z magnezem
    Data przyd. 2027-12-15
    Mokate Cappuccino z belgijską Mokate Cappuccino z belgijską
    czekoladą 8 szt.
    1,15zł/szt.

    Cena: 9,16 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-10-29
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5