Mokate 2w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku

Mokate
Mokate 2w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszkuMokate 2w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku
masa netto

masa netto

8 g

pojemność

cena za kilogram

157,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900649084797

5900649084797

Cena: 1,26 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.26 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu 2w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku firmy Mokate.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mokate:

syrop glukozowy, olej kokosowy, kawa [kawa rozpuszczalna (17,45 %), kawa palona, drobno mielona (0,05 %)], kawa zbożowa rozpuszczalna (ekstrakt prażonego jęczmienia i żyta), stabilizatory: cytryniany sodu, fosforany potasu, białka mleka
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia2114 kJ / 506 kcal
Tłuszcz26 g
w tym kwasy nasycone24 g
Węglowodany60 g
w tym cukry7,2 g
Białko6,0 g
Sól0,93 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki Mokate opisuje 2w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku tak:

Mokate
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości (BB) oraz numer partii produkcyjnej (P) na białym polu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: Zawartość saszetki wsypać do kubka. Zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą (150 ml, 80 °C), dokładnie zamieszać.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kawa rozpuszczalna

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mokate 2w1 Rozpuszczalny napój kawowy w proszku do kategorii kawa rozpuszczalna.

Mokate Cappuccino smak śmietankowy Mokate Cappuccino smak śmietankowy
Data przyd. 2027-01-25
Nescafe Classic kawa rozpuszczalna Nescafe Classic kawa rozpuszczalna
Data przyd. 2028-05-30
Davidoff kawa rozpuszczalna rich Davidoff kawa rozpuszczalna rich
aroma 100 g
336,10zł/kg

Cena: 33,61 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-14
Nescafe Sensazione Creme kawa Nescafe Sensazione Creme kawa
rozpuszczalna 100 g
273,70zł/kg

Cena: 27,37 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-08-31
Nescafe Sensazione Creme kawa Nescafe Sensazione Creme kawa
rozpuszczalna 200 g
167,15zł/kg

Cena: 33,43 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-28
Cafe Prima Śniadaniowa kawa Cafe Prima Śniadaniowa kawa
rozpuszczalna 200 g
111,50zł/kg

Cena: 22,30 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-06-01
Cafe Prima Śniadaniowa kawa Cafe Prima Śniadaniowa kawa
rozpuszczalna 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-01-29
Lima Kawa cykoria do zaparzania BIO Lima Kawa cykoria do zaparzania BIO
500 g
55,40zł/kg

Cena: 27,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-01

inne produkty marki Mokate

Firma Mokate prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 2 czerwca 2008 - aktualnie dostępnych jest 12 produktów marki Mokate.

Mokate Cappuccino śmietankowe Mokate Cappuccino śmietankowe
110 g
51,36zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-12-11
Mokate Cappuccino waniliowe Mokate Cappuccino waniliowe
110 g
51,36zł/kg

Cena: 5,65 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-02-03
Mokate Cappuccino orzechowe Mokate Cappuccino orzechowe
Data przyd. 2027-10-24
Mokate Cappuccino z belgijską Mokate Cappuccino z belgijską
czekoladą 110 g
51,45zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-11-27
Mokate Cappuccino z magnezem Mokate Cappuccino z magnezem
Data przyd. 2027-12-19
Mokate Cappuccino z magnezem Mokate Cappuccino z magnezem
Data przyd. 2027-12-15
Mokate Cappuccino z belgijską Mokate Cappuccino z belgijską
czekoladą 8 szt.
1,15zł/szt.

Cena: 9,16 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-10-29
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5