Mlekovita Masło Polskie bez laktozy 82% tł.

Mlekovita
Mlekovita Masło Polskie bez laktozy 82% tł.Mlekovita Masło Polskie bez laktozy 82% tł.
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

40,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512982977

5900512982977

Cena: 8,11 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
8.11 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Polskie Masło ekstra bez laktozy* *Zawartość laktozy <0,01 g/100 g firmy Mlekovita.

Jak powstał produkt Polskie Masło ekstra bez laktozy* *Zawartość laktozy <0,01 g/100 g firmy Mlekovita - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

śmietanka pasteryzowana,enzym laktaza,Zawartość tłuszczu 82%
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 3061 kJ/ 744 kcal
Tłuszcz 82 g
w tym kwasy nasycone 55 g
Węglowodany 0,8 g
w tym cukry 0,8 g
Białko 0,8 g
Sól 0,02 g

Laktoza : Nie zawiera
Mleko : Zawiera

Producent marki Mlekovita opisuje Polskie Masło ekstra bez laktozy* *Zawartość laktozy <0,01 g/100 g tak:

Mlekovita
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Polskie Masło ekstra bez laktozy* *Zawartość laktozy <0,01 g/100 g
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +10°C.
Rodzaj opakowania:Owijka
Adres producenta:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adres zwrotny:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska

inne produkty w kategorii masło

Produkt Polskie Masło ekstra bez laktozy* *Zawartość laktozy <0,01 g/100 g firmy Mlekovita znajduje się w kategorii masło, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu masło:

Jagr masło extra z Warlubia Jagr masło extra z Warlubia
200 g
34,95zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-11-08
Łaciate Masło 83% tł. Łaciate Masło 83% tł.
200 g
37,15zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-24
Kerrygold tradycyjne masło Kerrygold tradycyjne masło
irlandzkie 200 g
56,10zł/kg

Cena: 11,22 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-25
Lurpak duńskie masło lekko Lurpak duńskie masło lekko
solone 200 g
47,60zł/kg

Cena: 9,52 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-11-30
Piątnica Masło wiejskie 83% Piątnica Masło wiejskie 83%
200 g
35,65zł/kg

Cena: 7,13 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2026-11-15
Mlekovita Masło klarowane Mlekovita Masło klarowane
99,9% tł. mlecznego 200 g
59,95zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-21

inne produkty marki Mlekovita

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mlekovita? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5