Mill Kapsułki do prania uniwersalne + aktywne enzymy

Mill
Mill  Kapsułki do prania  uniwersalne + aktywne enzymyMill  Kapsułki do prania  uniwersalne + aktywne enzymy
masa netto

masa netto

50 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,83 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902643006997

5902643006997

Cena: 41,73 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
41.73 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kapsułki do prania uniwersalne + aktywne enzymy firmy Mill.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mill Kapsułki do prania uniwersalne + aktywne enzymy? Sprawdź listę składników:

Składniki: 15-30% anionowe środki powierzchniowo czynne; >30% niejonowe środki powierzchniowo czynne; <5% enzymy, kompozycja zapachowa (Hexyl Cinnamal, Hexamethylindanopyran, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalene), środki konserwujące (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine)


inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Mill Kapsułki do prania uniwersalne + aktywne enzymy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 92 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Mill

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mill, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Mill żelazko w płynie Alpinic Mill żelazko w płynie Alpinic
Data przydatności
2028-10-30
Mill Płyn do mycia i pielęgnacji Mill Płyn do mycia i pielęgnacji
nagrobków oraz innych powierzchni kamiennych 555 ml
16,65zł/l

Cena: 9,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-10-30
MILL Kapsułki do prania MILL Kapsułki do prania
BLACK & DARK do prania tkanin czarnych i ciemnych 30 szt.
1,12zł/szt.

Cena: 33,69 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-30
Mill Żel do zmywarek Mill Żel do zmywarek
760 ml
26,49zł/l

Cena: 20,13 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Mill Płyn do czyszczenia zmywarki Mill Płyn do czyszczenia zmywarki
Mill żelazko w płynie Soft Wave Mill żelazko w płynie Soft Wave
Data przydatności
2028-05-31
Mill płyn ułatwiający prasowanie Mill płyn ułatwiający prasowanie
Soft Wave 500 ml
27,32zł/l

Cena: 13,66 zł

PLN
1
4
Mill Płyn do czyszczenia pralek Mill Płyn do czyszczenia pralek
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5