Mill Żel do zmywarek

Mill

Żel do mycia naczyń w zmywarce szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia nadając naczyniom długotrwały połysk. Doskonale usuwa tłuszcz i brud z zabrudzonych naczyń, zapobiegając osadzaniu się kamienia i rdzy. Pozostawia świeży, cytrusowy zapach.

Mill Żel do zmywarekMill Żel do zmywarek
pojemność netto

pojemność netto

760 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

26,49 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902643006720

5902643006720

Cena: 20,13 zł

20.13 PLN 2029-02-28 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Żel do zmywarek marki Mill?

Producent marki Mill opisuje Żel do zmywarek tak:

Żel do mycia naczyń w zmywarce szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia nadając naczyniom długotrwały połysk. Doskonale usuwa tłuszcz i brud z zabrudzonych naczyń, zapobiegając osadzaniu się kamienia i rdzy. Pozostawia świeży, cytrusowy zapach.


inne produkty w kategorii do zmywarki: tabletki, proszek, płyn, sól

Mill Żel do zmywarek w sklepie dodomku.pl należy do kategorii do zmywarki: tabletki, proszek, płyn, sól. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 14 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Calgonit finish Płyn Calgonit finish Płyn
do czyszczenia zmywarki cytrynowy 250 ml
67,12zł/l

Cena: 16,78 zł

PLN
1
2
Calgonit Finish Dual Action płyn Calgonit Finish Dual Action płyn
do czyszczenia zmywarki 250 ml
67,12zł/l

Cena: 16,78 zł

PLN
1
3
Calgonit Finish Odświeżacz Calgonit Finish Odświeżacz
do zmywarek 3 ml
5 563,33zł/l

Cena: 16,69 zł

PLN
1
3
Sodasan ekologiczna sól Sodasan ekologiczna sól
regeneracyjna do zmywarek BIO 2 kg
9,94zł/kg

Cena: 19,87 zł

PLN
1
1
Sodasan ekologiczny płyn Sodasan ekologiczny płyn
nabłyszczający do zmywarek 500 ml
43,00zł/l

Cena: 21,50 zł

PLN
1
1
Klar Sól do zmywarek ECO Klar Sól do zmywarek ECO
Klar Tabletki do zmywarek ECO Klar Tabletki do zmywarek ECO
Finish 5x Power Actions Finish 5x Power Actions
Odświeżacz do zmywarki powiew świeżości 5 ml
3 336,00zł/l

Cena: 16,68 zł

PLN
1
9

inne produkty marki Mill

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mill? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Mill żelazko w płynie Alpinic Mill żelazko w płynie Alpinic
Data przydatności
2028-10-30
Mill Płyn do mycia i pielęgnacji Mill Płyn do mycia i pielęgnacji
nagrobków oraz innych powierzchni kamiennych 555 ml
16,65zł/l

Cena: 9,24 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-10-30
MILL Kapsułki do prania MILL Kapsułki do prania
BLACK & DARK do prania tkanin czarnych i ciemnych 30 szt.
1,12zł/szt.

Cena: 33,69 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-30
Mill Płyn do czyszczenia zmywarki Mill Płyn do czyszczenia zmywarki
Mill żelazko w płynie Soft Wave Mill żelazko w płynie Soft Wave
Data przydatności
2028-05-31
Mill płyn ułatwiający prasowanie Mill płyn ułatwiający prasowanie
Soft Wave 500 ml
27,32zł/l

Cena: 13,66 zł

PLN
1
4
Mill Płyn do czyszczenia pralek Mill Płyn do czyszczenia pralek
Mill Universal Żel do prania Mill Universal Żel do prania
do prania tkanin jasnych i kolorowych 3 litry
8,45zł/l

Cena: 25,36 zł

PLN
1
4
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5