Metelliana pomidory bez skórki kostka

Zastanawiasz się nad zakupem produktu pomidory bez skórki kostka marki Metelliana ?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Metelliana pomidory bez skórki kostka? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza (Średnio w 100 g) |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 88 kJ |
| Wartość energetyczna | 21 kcal |
| Tłuszcz | 0,1 g |
| w tym kwasy nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 3,4 g |
| w tym cukry | 2,8 g |
| Błonnik | 1,0 g |
| Białko | 1,2 g |
| Sól | 0,30 g |
Producent marki Metelliana opisuje pomidory bez skórki kostka tak:
Jakie recenzje zebrał produkt pomidory bez skórki kostka marki Metelliana ? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Metelliana pomidory bez skórki kostka do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.
Cena: 5,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_Pomidory_krojone_w_puszce/35363.htmlCena: 5,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_Pomidory_cale_w_puszce/35364.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/La_Bio_Idea_Pomidory_krojone_Bez_skory_BIO/39637.htmlCena: 4,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Rolnik_pomidory_cale_w_sosie_wlasnym/41559.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Podravka_pomidory_krojone_klasyczne/43027.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Podravka_pomidory_cale_Bez_skorki_w_soku_pomidorowym/43028.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, czosnek (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Cena: 5,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_Pomidory_krojone_w_puszce_z_czosnkiem/45104.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, bazylia (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Cena: 5,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Dawtona_Pomidory_krojone_w_puszce_z_ziolami/45105.htmlinne produkty marki Metelliana
Firma Metelliana prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 marca 2018 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Metelliana .
Cena: 5,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Metelliana_Pomidory_pelati_Bez_skorki/69890.htmlCena: 8,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Metelliana_pomidory_rozdrobnione_bez_skorki/52444.html2026-12-31
Cena: 5,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Metelliana_Ciecierzyca_w_zalewie/69887.html






Koszyk z zakupami