Metelliana Fasola czerwona Kidney

Metelliana
Metelliana Fasola czerwona KidneyMetelliana Fasola czerwona Kidney
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

14,55 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225642043

8002225642043

Cena: 5,82 zł

5.82 PLN 2028-06-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Fasola czerwona Kidney marki Metelliana ?

Jak powstał produkt Fasola czerwona Kidney firmy Metelliana - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Fasola, woda, sól.


inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Produkt Fasola czerwona Kidney firmy Metelliana znajduje się w kategorii warzywa konserwowe i kiszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu warzywa konserwowe i kiszone:

Bonduelle fasolka konserwowa Bonduelle fasolka konserwowa
czerwona w sosie ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-31
P R Z E C E N A -25%
Pudliszki fasola biała Pudliszki fasola biała
400 g
11,80zł/kg

Cena: 4,72 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2027-01-31
Pudliszki fasola czerwona Pudliszki fasola czerwona
400 g
15,70zł/kg

Cena: 6,28 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-26
Kwidzyn Fasola czerwona w puszce Kwidzyn Fasola czerwona w puszce
400 g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2030-04-30
Kwidzyn Fasola biała w puszce Kwidzyn Fasola biała w puszce
400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2030-05-30
Dawtona fasola czerwona konserwowa Dawtona fasola czerwona konserwowa
400 g
13,65zł/kg

Cena: 5,46 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2029-05-04
Dawtona Fasola Biała Dawtona Fasola Biała
400 g
13,68zł/kg

Cena: 5,47 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-03-20
La Bio Idea Fasola mix w zalewie La Bio Idea Fasola mix w zalewie
BIO 400 g
18,20zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-26

inne produkty marki Metelliana

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Metelliana , aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Metelliana Mieszanka 4 odmian Metelliana Mieszanka 4 odmian
fasoli w zalewie 400 g
14,55zł/kg

Cena: 5,82 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-07-31
Metelliana Fasola biała Canellini Metelliana Fasola biała Canellini
400 g
13,38zł/kg

Cena: 5,35 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-07-31
Metelliana pomidory rozdrobnione Metelliana pomidory rozdrobnione
bez skórki 690 g
11,58zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-08-31
Metelliana Ciecierzyca w zalewie Metelliana Ciecierzyca w zalewie
400 g
13,80zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-05-31
Metelliana pomidory bez skórki Metelliana pomidory bez skórki
kostka 400 g
15,35zł/kg

Cena: 6,14 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-29
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5