Stovit Dżem z czarnej porzeczki

Stovit
Stovit Dżem z czarnej porzeczkiStovit Dżem z czarnej porzeczki
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295155088

5903295155088

Cena: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-03-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Produkt pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżem o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu marki Stovit?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Stovit:

czarne porzeczki (40 %), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 35 g na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna632 kJ / 149 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany35 g
w tym cukry30 g
Białko<0,5 g
Sól0,03 g

Producent marki Stovit opisuje Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Produkt pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżem o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu tak:

polska czarna porzeczka, Polska Marka
Marka:Stovit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Dżem z czarnych porzeczek o obniżonej zawartości cukrów*. Produkt pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukru niż dżem o łącznej zawartości cukru 60 g na 100 g produktu.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Adres zwrotny:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz

inne produkty w kategorii dżemy

Stovit Dżem z czarnej porzeczki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii dżemy. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 34 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
BIO
Runoland Dżem Truskawka z sokiem Runoland Dżem Truskawka z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
56,60zł/kg

Cena: 11,32 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Runoland Dżem Jagoda z sokiem Runoland Dżem Jagoda z sokiem
jabłkowym BIO 200 g
69,10zł/kg

Cena: 13,82 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Łowicz Dżem truskawka Łowicz Dżem truskawka
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz Dżem malina Łowicz Dżem malina
Data przydatności
2027-07-30
Łowicz Dżem czarna i czerwona Łowicz Dżem czarna i czerwona
porzeczka 200 g
47,70zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-04-30
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30

inne produkty marki Stovit

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Stovit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Stovit Konfitura z truskawek Stovit Konfitura z truskawek
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z czarnych porzeczek Stovit Dżem z czarnych porzeczek
bez dodatku cukru 250 g
41,80zł/kg

Cena: 10,45 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-09-30
Stovit Dżem z truskawek Stovit Dżem z truskawek
bez dodatku cukru 250 g
37,52zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z moreli Stovit Dżem z moreli
bez dodatku cukru 250 g
37,84zł/kg

Cena: 9,46 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Stovit Dżem z wiśni Stovit Dżem z wiśni
bez dodatku cukru, z ksylitolem 250 g
41,56zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-30
Stovit Marmolada wieloowocowa Stovit Marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-30
Stovi Krem orzechowy Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Cena: 1,15 zł

PLN
1
58
Data przydatności
2027-09-15
Stovit Dżem z malin słodzony Stovit Dżem z malin słodzony
ksylitolem 250 g
43,52zł/kg

Cena: 10,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5