Kupiec Płatki jęczmienne błyskawiczne

Czy warto kupić produkt Płatki jęczmienne błyskawiczne marki Kupiec?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Płatki jęczmienne błyskawiczne marki Kupiec:
płatki jęczmienne błyskawiczne 100%
| Wartości odżywcze (%) | 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1573 kJ |
| Wartość energetyczna | 372 kcal |
| Tłuszcz | 3,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 1 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,6 g*** |
| Witaminy i składniki mineralne: | |
| Niacyna | 2,5 mg 16%** |
| Witamina B6 | 0,33 mg 24%** |
| Potas | 388 mg 19%** |
| Fosfor | 332 mg 47%** |
| Magnez | 90 mg 24%** |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| ** Dzienna referencyjna wartość spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). | |
| *** Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu. | |
| Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji płatków |
| Jęczmień : | Zawiera |
Producent marki Kupiec opisuje Płatki jęczmienne błyskawiczne tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Płatki jęczmienne błyskawiczne marki Kupiec? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii pozostałe płatki
Kupiec Płatki jęczmienne błyskawiczne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pozostałe płatki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Szczytno_Platki_blyskawiczne_jeczmienne/56411.html2027-08-22
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_platki_owsiane_gorskie/20562.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_Zwykle/31833.htmlCena: 8,48 zł
PLN https://dodomku.pl/MelvitSzczytno_platki_pelnoziarniste_blyskawiczne_orkiszowe/42528.htmlCena: 4,73 zł
PLN https://dodomku.pl/MelvitSzczytno_platki_pelnoziarniste_blyskawiczne_owsiane/42529.htmlCena: 7,11 zł
PLN https://dodomku.pl/MelvitSzczytno_platki_pelnoziarniste_blyskawiczne_gryczane/42530.htmlFirma Kupiec prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 35 produktów marki Kupiec.
Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_cukier_puder/18601.htmlCena: 8,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_manna/26410.htmlCena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.htmlCena: 6,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_jaglana/27111.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.html






Koszyk z zakupami