Mentos Fruit

Mentos
51Mentos Fruit
Mentos FruitMentos Fruit
masa netto

masa netto

37,5 g

pojemność

cena za kilogram

80,81 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

87317763

Cena: 2,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Fruit firmy Mentos.

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fruit firmy Mentos? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii cukierki

    Produkt Fruit firmy Mentos znajduje się w kategorii cukierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukierki:

    Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
    Data przydatności
    2027-07-30
    Halls cukierki Halls cukierki
    miętowo-eukaliptusowe

    Cena: 2,29 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-02-16
    Halls cukierki porzeczka Halls cukierki porzeczka
    33 g
    67,88zł/kg

    Cena: 2,24 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-04
    Halls cukierki miód i cytryna Halls cukierki miód i cytryna
    33 g
    67,88zł/kg

    Cena: 2,24 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2028-02-19
    Halls cukierki extra mocne Halls cukierki extra mocne
    33 g
    68,79zł/kg

    Cena: 2,27 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-12-14
    Werthers Original cukierki Werthers Original cukierki
    Data przyd. 2027-09-30

    inne produkty marki Mentos

    Czy znasz już markę Mentos? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Mentos od 27 października 2012.

    Mentos Mint Mentos Mint
    Data przydatności
    2029-05-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5