Melvit ryż basmati 4x100

Melvit
Melvit ryż basmati 4x100Melvit ryż basmati 4x100
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-21

pojemność

cena za kilogram

19,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827011098

5906827011098

Cena: 7,86 zł

7.86 PLN 2028-07-21 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Ryż Basmati Pakistan firmy Melvit.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ryż Basmati Pakistan marki Melvit:

100% ryż Basmati
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1485 kJ / 350 kcal
Tłuszcz 0,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 76 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 0,7 g
Białko 8,9 g
Sól <0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać

Producent marki Melvit opisuje Ryż Basmati Pakistan tak:

gotowy w 13-15 min, czy wiesz że: ryż basmati uprawiany jest u podnóży himalajów, produkt oznakowany Braillem
Marka:Melvit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ryż Basmati Pakistan
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Risotto z soczewicą czerwoną
Składniki: 2 saszetki ryżu Basmati Melvit, 2 filety z piersi kurczaka, 1 cebula, 1 szklanka soczewicy czerwonej Melvit, 1/2 l bulionu warzywnego, 4 łyżki oliwy z oliwek, przyprawy: tymianek, oregano, sól pieprz.
Opis przygotowania: Ryż i soczewicę przygotować wg opisów na opakowaniach. Na oliwie z oliwek podsmażyć pokrojoną w kostkę cebulę, dodać do niej ugotowany ryż i zalać bulionem. Dusić do wyparowania płynu. Na osobnej patelni grilowej podsmażyć wraz z przyprawami pokrojone w paseczki filety z kurczaka. Do ryżu dodać ugotowaną soczewicę i mięso, wymieszać i przyprawić ulubionymi przyprawami. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Karton
Adres producenta:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
07-415 Olszewo-Borki
Kruki
Adres zwrotny:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41

inne produkty w kategorii ryż

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Melvit ryż basmati 4x100 do kategorii ryż.

Kupiec ryż parboiled 4 torebki Kupiec ryż parboiled 4 torebki
400 g
17,03zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-30
Kupiec Ryż biały 4x100 g Kupiec Ryż biały 4x100 g
400 g
12,00zł/kg

Cena: 4,80 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Cenos ryż biały długi 4x100g Cenos ryż biały długi 4x100g
400. g
9,98zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Ryż jaśminowy Kupiec Ryż jaśminowy
400 g
19,70zł/kg

Cena: 7,88 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-06-30
Cenos ryż naturalny brązowy Cenos ryż naturalny brązowy
- długi 4x100g 400. g
11,65zł/kg

Cena: 4,66 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-30
Sonko Ryż jaśminowy Sonko Ryż jaśminowy
400 g
19,98zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-02-11
Melvit ryż parboiled 4x100 Melvit ryż parboiled 4x100
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-04-26
Melvit ryż biały 4x100 Melvit ryż biały 4x100
400 g
14,50zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-04-20

inne produkty marki Melvit

Poznaj produkty marki Melvit - w aktualnej ofercie mamy 68 produktów Melvit.

Melvit Trendy Lunch Mieszanka Melvit Trendy Lunch Mieszanka
ryż,vermicelli,groszek,marchew,bazylia 4x80 g 320 g
24,97zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-10
Melvit Ryż Basmati Golden Sella Melvit Ryż Basmati Golden Sella
320 g
20,63zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-22
Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
500 g
9,98zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2031-07-05
Melvit Fasola Piękny Jaś Melvit Fasola Piękny Jaś
400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-07
Melvit groch łuskany, połówki Melvit groch łuskany, połówki
400 g
8,38zł/kg

Cena: 3,35 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-03
Melvit Kasza Manna Extra drobna Melvit Kasza Manna Extra drobna
400 g
9,35zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-27
Melvit Kasza gryczana biała Melvit Kasza gryczana biała
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-07-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5