Melvit Trendy Lunch Mieszanka ryż,vermicelli,groszek,marchew,bazylia 4x80 g

Zainteresował Cię produkt Trendy lunch ryż vermicelli groszek marchew bazylia marki Melvit?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Trendy lunch ryż vermicelli groszek marchew bazylia marki Melvit:
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1470 kJ / 337 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | 0,05 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Trendy lunch ryż vermicelli groszek marchew bazylia tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Trendy lunch ryż vermicelli groszek marchew bazylia firmy Melvit? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Melvit Trendy Lunch Mieszanka ryż,vermicelli,groszek,marchew,bazylia 4x80 g w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ryż. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 58 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
tradycyjny indyjski ryż Basmati 85%, suszona fasolka szparagowa 5%, suszona papryka 5%, suszona cebula 3%, curry 2%, kurkuma.
Cena: 11,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mieszanka_basmati._fasolka._papryka._curry_4x80g/69696.html2027-08-26
Cena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlPoznaj produkty marki Melvit - w aktualnej ofercie mamy 75 produktów Melvit.
Cena: 6,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.htmlCena: 7,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_ryz_basmati_4x100/45520.html2028-04-01
Cena: 6,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_ryz_bialy_4x100/45521.htmlCena: 7,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Platki_ryzowe_blyskawiczne/48877.htmlCena: 7,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mieszanka_peczak.bulgur.soczewica_4x100_g/55452.htmlCena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.html






Koszyk z zakupami