Melvit Trendy Lunch Mieszanka basmati, fasolka, papryka, curry 4x80g

Zainteresował Cię produkt Trendy Lunch basmati fasolka papryka curry marki Melvit?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Trendy Lunch basmati fasolka papryka curry marki Melvit:
tradycyjny indyjski ryż Basmati 85%, suszona fasolka szparagowa 5%, suszona papryka 5%, suszona cebula 3%, curry 2%, kurkuma.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1500 kJ / 342 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 7,7 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Trendy Lunch basmati fasolka papryka curry tak:
Wyrób firmy Melvit o nazwie Trendy Lunch basmati fasolka papryka curry został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mieszanka_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCzy znasz już markę Melvit? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Melvit od 18 kwietnia 2008.
Cena: 6,11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_ryz_parboiled_4x100/45519.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_ryz_bialy_4x100/45521.htmlCena: 7,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Platki_ryzowe_blyskawiczne/48877.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.html






Koszyk z zakupami