Melvit Secret Fitness Jaglanka z babką płesznik i rabarbarem

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Jaglanka z babką płesznik i rabarbarem firmy Melvit.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Melvit:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1605 kJ / 380 kcal |
| Tłuszcz | 7,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Węglowodany | 68 g |
| - w tym cukry | 11 g |
| Błonnik | 3,8 g |
| Białko | 8,5 g |
| Sól | 0,08 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 7 porcji po 50 g. |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Jaglanka z babką płesznik i rabarbarem tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Jaglanka z babką płesznik i rabarbarem firmy Melvit. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii pozostałe płatki
Melvit Secret Fitness Jaglanka z babką płesznik i rabarbarem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pozostałe płatki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 84 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Secret_fitness_owsianka_z_owocami_i_z_chia/54773.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Platki_jaglane_BIO/40403.htmlCena: 6,58 zł
PLN https://dodomku.pl/MelvitSzczytno_platki_pelnoziarniste_blyskawiczne_jaglane/45195.htmlCena: 4,11 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_platki_jaglane/49966.html2026-12-03
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
Cena: 9,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Nestle_nesquick_czekoladowe_platki_sniadaniowe/18616.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_platki_owsiane_gorskie/20562.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_maka_ryzowa/37733.htmlCena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_zytnia_do_wypieku_domowego_chleba/41292.html






Koszyk z zakupami