Melvit Ryż Basmati Indie 4x100 g

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ryż Basmati Indie marki Melvit?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ryż Basmati Indie marki Melvit:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Ryż Basmati Indie tak:
Wyrób firmy Melvit o nazwie Ryż Basmati Indie został przypisany do kategorii ryż. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_ryz_parboiled/26262.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_bialy_4x100_g/27660.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_naturalny_brazowy_4_torebki/30223.htmlCena: 7,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Ryz_jasminowy/31887.htmlCena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Ryz_jasminowy/38014.htmlPoznaj produkty marki Melvit - w aktualnej ofercie mamy 75 produktów Melvit.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.html






Koszyk z zakupami