Melvit Mąka mazowiecka krupczatka typ 450

Zainteresował Cię produkt Mąka krupczatka pszenna marki Melvit?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Melvit:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1468 kJ / 346 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 2,4 g |
| Białko | 9,4 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Mąka krupczatka pszenna tak:
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
inne produkty w kategorii mąka
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Melvit Mąka mazowiecka krupczatka typ 450 do kategorii mąka.
Ekologiczna mąka pszenna otrzymywana jest przez rozdrobnienie oczyszczonych ziaren pszenicy zwyczajnej. Bogata w gluten ułatwia wyrastanie ciasta, dając mu elastyczność oraz d(...)
Cena: 10,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Maka_pszenna_tortowa_typ_480_BIO/37843.html2027-01-22
Poznaj produkty marki Melvit - w aktualnej ofercie mamy 73 produktów Melvit.
Cena: 5,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_pszenna_razowa_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
Cena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_mazowiecka_poznanska_typ_500/57767.html2026-10-29
Cena: 3,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_mazowiecka_tortowa_typ_450/57768.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_mazowiecka_luksusowa_typ_550/57769.html2027-03-09
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.html






Koszyk z zakupami