Melvit Mąka mazowiecka poznańska typ 500

Czy warto kupić produkt Mąka poznańska pszenna marki Melvit?
Jak powstał produkt Mąka poznańska pszenna firmy Melvit - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1457 kJ / 343 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 2,3 g |
| Białko | 10,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Mąka poznańska pszenna tak:
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
inne produkty w kategorii mąka
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Melvit Mąka mazowiecka poznańska typ 500 do kategorii mąka.
Ekologiczna mąka pszenna otrzymywana jest przez rozdrobnienie oczyszczonych ziaren pszenicy zwyczajnej. Bogata w gluten ułatwia wyrastanie ciasta, dając mu elastyczność oraz d(...)
Cena: 10,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Maka_pszenna_tortowa_typ_480_BIO/37843.html2027-01-22
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 5,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_pszenna_razowa_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
Cena: 3,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_mazowiecka_tortowa_typ_450/57768.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_mazowiecka_krupczatka_typ_450/57770.html2027-02-02
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.html






Koszyk z zakupami