Melissa Primo Gusto Tortellini z szynką prosciutto

Melissa
31Melissa Primo Gusto Tortellini z szynką prosciutto
Melissa Primo Gusto Tortellini  z szynką prosciuttoMelissa Primo Gusto Tortellini  z szynką prosciutto
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-25

pojemność

cena za kilogram

38,48 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Włochy

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193119011

5201193119011

Cena: 9,62 zł

Kup 12 szt. po 9.48 zł/szt
9.62 PLN 2027-04-25 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto marki Melissa?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto marki Melissa:

Ciasto makaronowe (72 %): semolina z pszenicy durum, jaja (19,4 % ciasta makaronowego), Nadzienie (28 %): mortadella (45,4 % nadzienia) (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, naturalne aromaty), bułka tarta (mąka z pszenicy miękkiej, sól), margaryna [tłuszcz kokosowy, oleje roślinne (słonecznikowy, sojowy, rzepakowy), woda], szynka dojrzewająca prosciutto (3,1 % nadzienia) (mięso wieprzowe, sól), sól, przyprawy, aromaty, topiony ser w proszku (mleko, serwatka z mleka, sól, enzymy)
Wartości odżywcze (%) Wartość Odżywcza: w 100 g
Wartość energetyczna1659 kJ / 394 kcal
Tluszcz10 g
w tym: kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany61 g
w tym: cukry1,5 g
Białko14 g
Sól2,7 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Melissa opisuje Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto tak:

Melissa Primo Gusto
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Włochy
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto firmy Melissa. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Wyrób firmy Melissa o nazwie Makaron z nadzieniem z szynką prosciutto został przypisany do kategorii makaron. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    5-jajeczny nitki 250 g
    22,76zł/kg

    Cena: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2031-04-30
    Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-10-21
    Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
    250 g
    17,04zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-07-30
    Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
    250 g
    17,00zł/kg

    Cena: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella Jajeczna makaron Ryż Lubella Jajeczna makaron Ryż
    250 g
    16,76zł/kg

    Cena: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-30
    Goliard makaron Nitki Rosołowe Goliard makaron Nitki Rosołowe
    3-Jajeczne Wałkowany 100% pszenica durum 250 g
    17,40zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Melissa

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melissa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Melissa Primo Gusto makaron Melissa Primo Gusto makaron
    lasagne 500 g
    15,52zł/kg

    Cena: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2028-01-22
    Primo Gusto makaron Spaghetti Primo Gusto makaron Spaghetti
    no 6 500 g
    10,80zł/kg

    Cena: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2029-04-03
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5