Melado Men Żel pod prysznic z ekstraktem z borówki 3w1

Melado
55
Polecam. Melado Men Żel pod prysznic z ekstraktem z borówki 3w1
51Melado Men Żel pod prysznic z ekstraktem z borówki 3w1
Melado Men Żel pod prysznic  z ekstraktem z borówki 3w1Melado Men Żel pod prysznic  z ekstraktem z borówki 3w1
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

9,56 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901087323936

5901087323936

Cena: 4,78 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.78 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Men Żel pod prysznic z ekstraktem z borówki 3w1 marki Melado?

Jakie recenzje zebrał produkt Men Żel pod prysznic z ekstraktem z borówki 3w1 marki Melado? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Joanna W. , 2024-09-11 09:01:40Polecam.



inne produkty w kategorii kąpiel i pod prysznic

Wyrób firmy Melado o nazwie Men Żel pod prysznic z ekstraktem z borówki 3w1 został przypisany do kategorii kąpiel i pod prysznic. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Ziaja kozie mleko kremowy żel Ziaja kozie mleko kremowy żel
myjący mleczna kąpiel 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja masło kakaowe Ziaja masło kakaowe
kremowy żel myjący pod prysznic 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-02-28
Ziaja oliwkowy żel pod prysznic, Ziaja oliwkowy żel pod prysznic,
naturalna odżywka skóry 500 ml
21,68zł/l

Cena: 10,84 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-02-28
Ziaja Maziajki Żel do kąpieli Ziaja Maziajki Żel do kąpieli
guma balonowa 500 ml
21,58zł/l

Cena: 10,79 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-01-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z kaszmirem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja marshmallow żel pod prysznic Ziaja marshmallow żel pod prysznic
Data przydatności
2028-07-30
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
arganowy pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-01-31
Ziaja kremowy żel myjący Ziaja kremowy żel myjący
z jedwabiem pod prysznic i do kąpieli 500 ml
21,62zł/l

Cena: 10,81 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5