Me Gusto Kulki daktylowe z wiórkami kokosowymi BIO

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ekologiczne kulki daktylowe z wiórkami kokosowymi, zawiera cukry i substancję słodzącą firmy Me gusto?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Me gusto:
| Wartości odżywcze (%) | Średnia wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1538 kJ/ 366 kcal |
| Tłuszcz | 11 g |
| W tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 4,6 g |
| Węglowodany | 6,7 g |
| W tym: cukry | 35 g |
| alkohole wielowodorotlenowe (poliole) | 3,6 g |
| Błonnik | 3,5 g |
| Białko | 4,2 g |
| Sól | 0,22 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Me gusto opisuje Ekologiczne kulki daktylowe z wiórkami kokosowymi, zawiera cukry i substancję słodzącą tak:
inne produkty w kategorii cukierki
Produkt Ekologiczne kulki daktylowe z wiórkami kokosowymi, zawiera cukry i substancję słodzącą firmy Me gusto znajduje się w kategorii cukierki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu cukierki:
Czekolada* (50%) (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon* ), suszone banany* (50%) (*certyfikowany składnik ekologic(...)
Cena: 16,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Banany_w_surowej_czekoladzie_BIO/44428.htmlcukier, serwatka w proszku, tłuszcz palmowy, wafle [mąka pszenna, skrobia, olej rzepakowy, emulgator: lecytyny (z soi), sól], wiórki kokosowe 6,7 %, syrop glukozowy, mleko w p(...)
Cena: 2,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Draze_Korsarze_Kokos_White/109163.htmlpasta daktylowa* 27 %, syrop ryżowy*, łom waflowy* (mąka pszenna*, tłuszcz kokosowy*, sól), krem kakaowo-orzechowy* (daktyle w proszku*, olej słonecznikowy*, mąka ryżowa*, pro(...)
Cena: 8,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Me_Gusto_Kulki_daktylowe_o_smaku_brownie_BIO/110213.html2026-11-28
Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Mentos_Fruit/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
Cena: 3,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Werthers_Original_cukierki/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_porzeczka/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Halls_cukierki_miod_i_cytryna/20235.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Me gusto, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
cukier kokosowy*, napój kokosowy w proszku*, syrop ryżowy*, białko słonecznika*, guma arabska (błonnik z akacji)*, banan suszony w proszku* (4 %), aromat naturalny (*certyfiko(...)
Cena: 12,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Super_Krowka_Krowki_bananowe_bezglutenowe_BIO/86716.html






Koszyk z zakupami