Polmlek Masło ekstra

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Masło ekstra marki Polmlek?
Jak powstał produkt Masło ekstra firmy Polmlek - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3062 kJ / 745 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 51 g |
| Węglowodany | 0,6 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,50 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Polmlek opisuje Masło ekstra tak:
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
inne produkty w kategorii masło
Polmlek Masło ekstra w sklepie dodomku.pl należy do kategorii masło. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 32 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciate_Maslo_83_tl./21053.htmlCena: 13,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Kerrygold_tradycyjne_maslo_irlandzkie/25441.htmlCena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Lurpak_dunskie_maslo_lekko_solone/35891.html2026-07-10
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_Maslo_wiejskie_83/55794.htmlCena: 5,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_Maslo_ekstra/61218.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Maslo_klarowane_99.9_tl._mlecznego/77111.html






Koszyk z zakupami