Mamut bułka tarta wrocławska

Oglądasz produkt o nazwie Bułka wrocławska tarta firmy Mamut.
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mamut bułka tarta wrocławska? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1515 kJ/358 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 3,3 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,75 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Mamut opisuje Bułka wrocławska tarta tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Bułka wrocławska tarta marki Mamut? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
inne produkty w kategorii bułka tarta
Produkt Bułka wrocławska tarta firmy Mamut znajduje się w kategorii bułka tarta, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu bułka tarta:
Cena: 5,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Bulka_tarta/33747.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_bulka_tarta_BIO/39745_2404410_499.htmlCena: 5,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Bulka_tarta/57771.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mamut, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
mąka pszenna, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), drożdże, sól, emulgator: lecytyny (zawiera pszenicę), E472e, jaja w proszku, mąka sojowa, środek do przetwarzania m(...)
Cena: 8,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Mamut_sucharki_bezcukrowe/18656.html






Koszyk z zakupami