Mamut Dragon Fingers Paluszki pszenne o smaku kimchi

Mamut
Mamut Dragon Fingers Paluszki  pszenne o smaku kimchiMamut Dragon Fingers Paluszki  pszenne o smaku kimchi
masa netto

masa netto

60 g

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900697029467

5900697029467

Cena: 0,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny
0.00 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Paluszki pszenne o smaku kimchi firmy Mamut.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Mamut Dragon Fingers Paluszki pszenne o smaku kimchi? Sprawdź listę składników:

mąka pszenna (81 %), cukier, drożdże, przyprawa o smaku kimchi (2,6 %) (papryka chilli, czosnek, cebula, marchew, imbir), olej rzepakowy, sól, emulgator: lecytyny (zawiera pszenicę), mąka żytnia, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1641 kJ / 388 kcal
Tłuszcz4,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany72 g
w tym cukry8,8 g
Błonnik7,0 g
Białko11 g
Sól2,1 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Mamut opisuje Paluszki pszenne o smaku kimchi tak:

Mamut
O marce:Spróbuj również: Dragon Fingers z rozmarynem i solą himalajską
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Paluszki pszenne o smaku kimchi.
Przechowywanie:Przechowywać w opakowaniu zamkniętym, w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:Mamut Polska S.A. ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 104, lok. 3 60-576 Poznań Zakład produkcyjny: ul. Muchoborska 3 54-424 Wrocław
Adres zwrotny:Mamut Polska S.A. ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 104, lok. 3 60-576 Poznań

inne produkty w kategorii paluszki

Mamut Dragon Fingers Paluszki pszenne o smaku kimchi w sklepie dodomku.pl należy do kategorii paluszki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 13 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Lajkonik paluszki słone Lajkonik paluszki słone
Data przyd. 2027-03-16
Lajkonik paluszki słone Familijna Lajkonik paluszki słone Familijna
Paczka 300 g
24,13zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
41
Data przyd. 2027-02-24
Lajkonik Paluszki słone extra Lajkonik Paluszki słone extra
cienkie 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-03-18
Lajkonik Junior w podróży Drobne Lajkonik Junior w podróży Drobne
pieczywo o smaku waniliowym 100 g
62,70zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-20
Lajkonik Paluszki z sezamem Lajkonik Paluszki z sezamem
Data przyd. 2027-03-12
Biopont Paluszki solone Biopont Paluszki solone
bezglutenowe BIO 45 g
116,44zł/kg

Cena: 5,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-02-03
Lajkonik Junior Paluszki o smaku Lajkonik Junior Paluszki o smaku
waniliowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-02-17
Lajkonik Paluszki o smaku cebulki Lajkonik Paluszki o smaku cebulki
Data przyd. 2027-01-15

inne produkty marki Mamut

Firma Mamut prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 2 sierpnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki Mamut.

Mamut bułka tarta wrocławska Mamut bułka tarta wrocławska
450 g
10,00zł/kg

Cena: 4,50 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-01-17
Mamut Biszkopty Wrocławskie Mamut Biszkopty Wrocławskie
120 g
38,67zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-12-03
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5